logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Зміни в Трудовому кодексі Польщі

Зміни в Трудовому кодексі Польщі
У Трудовий кодекс Польщі найближчим часом будуть внесені поправки. Зараз проект змін знаходиться в роботі. Що чекає на працівників і роботодавців Польщі?

Найбільш суттєва зміна стосується питання понаднормових робіт.

- У період підвищеного попиту на продукцію або на послуги компанії співробітники будуть працювати довше, ніж очікувалося, за стандартом. Однак виплата понаднормових автоматично не проводитиметься. Вона буде потрапляти на окремий рахунок працівника (т.зв. довірчий рахунок), який буде вести підприємець, - пояснила віце-голова комісії, професор Моніка Гладох.

У той момент, коли попит на робочу силу знизиться (наприклад, через сезонність виробництва), роботодавці за згодою профспілок можуть скоротити час зайнятості або навіть звільнити працівників від виконання обов'язків. Тоді й будуть виплачені гроші, накопичені на довірчих рахунках. Кошти можуть також надаватися співробітникам протягом неоплачуваної відпустки.

Зміни передбачають також те, що фірми зможуть доручати співробітнику роботу протягом шести неділь на рік, за умови, якщо працівник на це погодиться. На малих підприємствах (кількість працівників до 50 осіб) три неділі можуть бути робочими без згоди працівника.

На курців також чекають великі зміни. Якщо роботодавець дозволяє робити перерви на перекур, він зможе вимагати, щоб особи, які їх використовують, відпрацьовували цей час, але не в рамках оплачуваних додаткових годин.

Очікується, що творчі та мобільні співробітники будуть приділяти більше часу робочим обов'язкам. Комісія пропонує, щоб їх щотижневий стандарт становив 48 годин замість 40.

Інші пропозиції включають підвищення надбавок за нічну зміну та звільнення мікропідприємств від обов'язку вести облік робочого часу.

Комісія представить повний проект нового Кодексу в середині березня. Тоді уряд, роботодавці і профспілки представлять свої позиції для змін.