logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Зміни в екстрених телефонних номерах Польщі

Зміни в екстрених телефонних номерах Польщі

З 26 вересня 2018 року, набравши номер 997, ви потрапите в Центр екстреного оповіщення (CPR), а не в поліцію.

Центр екстреного оповіщення (Centrum Powiadamiania Ratunkowego) за адресою Варшава, вулиця Młynarska 43/45, стане ще одним центром у Польщі, в який можна звернутися в екстрених випадках.

Вищевказане зміна дозволить диспетчерам швидше реагувати на дзвінки про загрозу життю або здоров'ю, а також раптові загрози навколишньому середовищу або власності та порушення громадської безпеки та порядку. Про це повідомляється на сайті Державного Управління міста Варшави.

Варто пам'ятати, що номери для екстрених викликів у Польщі це 112 або 997. І дані телефони не слугують для контакту з поліцією по дрібним правопорушенням.

При виклику екстреного номера 112 або 997 будьте готові надати операторам необхідну інформацію: точне місце розташування (місто, вулицю, номер будинку або орієнтири), короткий і фактичний опис того, що відбувається, скільки людей поранені і в якому стан вони знаходяться. Ви також повинні відповісти на будь-які додаткові питання операторів. Зібрана інформація дозволить забезпечити належну кваліфікацію повідомлення і його передачу відповідним службам.

Екстрені телефонні номери в Польщі:

Пожежна охорона: 998
Муніципальна поліція (straż miejska): 986 за даним телефоном варто звертатися, якщо необхідно повідомити про дрібне порушення, наприклад, неправильно припаркований автомобіль, розпивання алкоголю в громадських місцях...
Швидка допомога: 999
Екстрена допомога 997 або 112
Обласне відділення швидкої медичної допомоги: 621-02-21
Виклик лікаря при гострих захворюваннях: 628-24-24
Ординатор кардіологічного відділення: 621-90-87
Аварійна служба міського транспорту: 995
Аварійна служба ДТП: 96-33
Аварійна служба Міськводоканалу: 994
Аварійна служба тепломережі: 993
Аварійна служба газу 992