logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Зміни правил паркування: проект закону

Зміни правил паркування: проект закону

Водіїв у Польщі чекають зміни. Проект поправок до Кодексу дорожнього руху, що передбачає заборону паркування на тротуарах спрямований на розгляд у Сейм.

Його авторами є Варшавська асоціація Miasto Jest Nasze і організація Ruchy Miejskie. Поправки передбачають виключення із закону про дорожній рух положення, що дозволяє автомобілям паркуватися на тротуарі за умови, що для пішоходів залишається 1,5 метра для безперешкодного руху.

Автори змін пояснюють, що водії не завжди залишають на пішохідних доріжках 1,5 м і наводять як приклад Україну, де у вересні вступив у силу новий закон, який повністю забороняє парковку на тротуарах. Автомобіль, який буде припаркований в такому місці, буде відбуксований на штрафмайданчик. Крім того, в правилах явно забороняється проектування паркувальних місць на тротуарах.

— Така зміна також необхідна в Польщі, — вважають автори проекту закону.

Вони стверджують, що нинішні правила занадто м'які для тих водіїв, які ігнорують дорожні знаки.

— Я не прихильник тротуарів, оточених автомобілями, де пішоходам складно ходити, — каже Andrzej Łukasik із Польського Товариства Водіїв. Проте, перед тим, як ввести заборонить парковку на тротуарах, необхідно подумати про альтернативу паркувальних місць.