logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Збільшення квоти регулярного доходу іноземців

Збільшення квоти регулярного доходу іноземців

З 1 жовтня 2018 роки знову настають зміни в системі доходу іноземців, які живуть і працюють в Польщі. Збільшиться регулярний дохід всіх іноземців, які офіційно працюють на території країни.

Рада Міністрів видала спеціальне розпорядження 11 липня поточного року, яке регламентує мінімальну державну допомогу для іноземців. 13 липня дане розпорядження вже було опубліковано в «Журналі Законів» – http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20180001358/O/D20181358.pdf.

З початку жовтня закон вступив у силу. Щоб отримати матеріальну допомогу, потрібно вчасно зібрати і подати пакет необхідних документів для легального перебування в країні. Людям, які самі займаються веденням господарства, виплачуватиметься допомога у розмірі 701 злотий нетто. Для членів сім’ї сума становитиме 528 злотих нетто. Ті іноземці, які мають статус біженця в Республіці Польща, зможуть отримати більші виплати на витрати, пов’язані з вивченням польської мови.

Зверніть увагу, що якщо ваша справа, щодо отримання матеріальної допомоги, не була розглянута до 1 жовтня поточного року, тоді поспішіть донести документи, щоб підтвердити відповідність доходів новим критеріям.