logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Завершився прийом документів у польські ВНЗ. 20 осіб на місце – ще не межа

Завершився прийом документів у польські ВНЗ. 20 осіб на місце – ще не межа

Провідні польські ВНЗ завершили прийом документів у абітурієнтів. Найпопулярніші спеціальності – мови, економіка та юриспруденція.

У Варшавський університет бажають вступити 26 тисяч кандидатів. Понад 20 людей на місце – такий конкурс на японістику або кореаністіку. 19 осіб на місце – на журналістику. Каже співробітник прес-служби Варшавського університету Катажина Лукашівська: «Найбільше записалося на економіку – майже 3 тисячі людей. Також багато бажаючих вступити на менеджмент, фінанси й психологію. Багато вибирали англійську філологію і юриспруденцію».

У Вроцлавському політехнічному інституті пропонують навчання за 60 напрямками. На деякі спеціальності величезний конкурс. За словами Анетти Стипулковської із приймальної комісії, найбільшим попитом користується інформатика: «Найбільший конкурс на факультеті електроніки – на одне місце 7 осіб. Також великим інтересом користується напрям «кібербезпека», де на одне місце претендують 6 осіб».

У найближчі дні польські ВНЗ опублікують списки прийнятих на навчання. Там, де залишаться вільні місця, буде проведено додатковий набір.