logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Zapusty або як поляки святкують Масляну?

Zapusty або як поляки святкують Масляну?

На дворі лютий - найкоротший місяць року, а значить зовсім скоро настане весна, прилетять птахи з теплих країн, а в ресторанах і кафе подаватимуть млинці з різною начинкою. Адже кінець лютого - час, коли всі ми прощаємося з зимою й зустрічаємо весну. Танцюємо, співаємо народні пісні, спалюємо опудало і, звичайно ж, печемо жирні млинці.  

Традиція святкування Масляної в Росії, Білорусі та Україні відома всім з самого дитинства. Це дійсно веселе свято з хороводами, піснями та забавами. Але чи святкують Масляну в сусідній Польщі? Або як поляки зустрічають весну? 

Незважаючи на те, що Гедимінова весна настає в Польщі 25 березня, про календарну вони не забувають також. Уже в перші дні календарної весни в польських містах відкриваються ярмарки, влада міста влаштовує концерти, а креативні й веселі мешканці надягають маски і одягаються в різнобарвні костюми.  

Масляна в Польщі має назву «Zapusty» і починається з жирного четверга.

У масляну неділю м'ясо подавали на стіл 3 рази на день, в понеділок - 5, а у вівторок кількість разів куштування м'ясних страв досягала цифри 9.  

Ще одним кулінарним звичаєм, який обходить більшість Європейських держав, є випікання млинців. Одна з улюблених страв багатьох жителів європейського континенту. Незважаючи на те, що російська кухня славиться своїми млинцями на печі з маслом, традиція готувати цю страву в кінці зими зародилася у Великобританії в XV столітті. Там навіть є таке свято «День поїдання млинців». 

У цей день прийнято було ходити на церковну службу, яка оголошувала про початок посту й кінець холодної погоди. Середньовічні господині в цей день пекли млинці в фартухах і хустинках, а як тільки чули дзвін дзвонів, вибігали на вулицю з розжареною сковорідкою, на якій якраз закінчував смажитися млинець. За традицією, поки жінка біжить в костел вона повинна три рази перевернути млинець. Звичай дуже давній і, що примітно, кумений.  

У Польщі на Zapusty млинці прикрашали стіл багатьох сімей. Поляки готували їх із маслом, сиром, капустою й грибами. Співали пісні і всіляко демонстрували радість закінчення зими і приходу весни.