logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Закон для «забудькуватих» водіїв підписав Президент Польщі

Закон для «забудькуватих» водіїв підписав Президент Польщі
Президент Польщі підписав у вівторок (15 травня 2018 року) закон, який звільняє від обов'язку мати при собі й показувати під час проведення перевірки на дорозі технічний паспорт на автомобіль та документ, що підтверджує укладення страхового договору цивільної відповідальності.

Якщо автомобіль затримають для проведення перевірки, ці дані службовці поліції або Інспекції дорожнього транспорту перевірятимуть в централізованому реєстрі автомобілів.

Як підкреслюється, ці зміни вступлять в силу після введення необхідних технічних рішень. Конкретну дату оголосять щонайменше за три місяці до вступу в силу. Раніше повідомлялося, що подібні зміни вступлять в силу вже з 4 червня.

Одночасно в законі зазначено, що водії автомобілів, зареєстрованих за кордоном, що беруть участь у дорожньому русі на території Республіки Польща, зобов'язані мати при собі й пред'являти на вимогу уповноважених органів, крім інших документів, документ, що підтверджує факт допуску транспортного засобу до руху, і автоцивілку або інші докази сплати страхових внесків.