logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

З’являться нові потяги між Україною та Польщею

З’являться нові потяги між Україною та Польщею

Україна й Польща відновлюють залізничне сполучення у напрямку Перемишль – Мальховіце – Нижанковичі та планують запустити потяг між Львовом та Любліном. Про це 5 вересня на XXVIII Економічному форумі в місті Криниця-Здруй повідомив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Ми надзвичайно втішені прогресом, якого досягли на рівні профільних міністерств України й Польщі. Пряме залізничне сполучення між Україною і Польщею, започатковане 2016 року, – приклад успішної реалізації українсько-польських проектів. І наразі обидві країни активно працюють над розширенням залізничного сполучення між Україною та Польщею. Я дякую Польщі за активну позицію в цьому питанні й усебічну підтримку ініціативи, – сказав Володимир Омелян.

Міністр інфраструктури України повідомив, що зараз триває робота над двома проектами: відновленням залізничного сполучення у напрямку Перемишль – Мальховіце – Нижанковичі та початком регулярного пасажирського залізничного сполучення між Львовом та Любліном.

Сторони домовилися про проведення у жовтні поточного року засідання двосторонньої робочої групи у Львові з розширення залізничного сполучення між Україною і Польщею.

Міністр інфраструктури Польщі Анджей Адамчик зазначив, що розширення залізничного сполучення між Україною та Польщею сприятиме інфраструктурної європейської інтеграції України.