logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Які продукти можна брати з собою в Польщу?

Які продукти можна брати з собою в Польщу?
Існують суворі правила, які стосуються ввезення деяких продуктів тваринного походження на територію ЄС. Правила ввезення харчових продуктів в Польщу нагадало Генеральне Консульство РП у Луцьку.

Молочні продукти і м'ясо

Ввезення або відправка на територію ЄС персональних посилок, що містять м'ясо, молоко, м'ясні і молочні продукти (інші, ніж сухе молоко для немовлят, харчові продукти для немовлят, спеціальні харчові продукти або спеціальний корм для домашніх тварин, необхідних з медичної точки зору) дозволяється тільки за умови, що вони родом з Фарерських островів, Гренландії або Ісландії, а їх вага не перевищує 10 кілограмів на людину.

Спеціальне харчування для дітей і тварин

На територію ЄС можна ввозити або відправляти особисті посилки, що містять сухе молоко для немовлят, харчові продукти для немовлят, а також спеціальні харчові продукти, які потрібні з медичної точки зору тільки за умови, що:

• вони родом з Фарерських островів, Гренландії або Ісландії (загальна вага не перевищує 10 кілограмів на людину), а також інших країн (загальна вага 2 кг), якщо:

- Продукт не вимагає охолодження до моменту його споживання;
- Продукт є упакованим фірмовим продуктом;
- Упаковка неушкоджена, оскільки в даний момент не використовуєть

Ті ж правила стосуються і посилок, що містять спеціальний корм для домашніх тварин, який потрібно з медичної точки зору.

Риба та морепродукти

На територію ЄС можна ввозити або відправляти особисті посилки з продуктами рибальства (в т.ч. свіжа, сушена, варена, солона або копчена риба, а також деякі ракоподібні, тобто креветки, омари, мертві молюски та мертві устриці) тільки за умови, що:

• свіжа риба випотрошена;
• вага продуктів рибного лову на особу не перевищує 20 кілограмів або ваги однієї риби, в залежності від того, яке з цих значень вище.
Ці обмеження не застосовуються щодо продуктів рибальства родом з Фарерських островів або Ісландії.

Інші продукти тваринного походження

На територію ЄС можна ввозити або відправляти інші продукти тваринного походження, наприклад, мед, живі устриці, живі молюски та равлики тільки за умови, що їх загальна вага не перевищує 2 кілограмів на людину.

Більша кількість продуктів тваринного походження

На територію ЄС можна ввозити або відправляти більшу кількість тваринних продуктів тільки тоді, якщо вони виконують вимоги, що стосуються торгових посилок, які включають:

• Вимоги, що стосуються свідоцтв, визначені у відповідному офіційному ветеринарному свідоцтві ЄС;
• Представлення товарів, разом з відповідною документацією, в органі прикордонного контролю осіб, уповноважених проводити ветеринарний контроль, в момент в'їзду на територію ЄС.

Всі продукти тваринного походження, які не виконують цих вимог, потрібно здати для офіційного знищення після прибуття на територію ЄС.

Дозволені продукти тваринного походження

• Хліб, тісто (не змішане з м'ясними продуктами, і не начинені ними) і тістечка, печиво, шоколад та кондитерські вироби (в тому числі солодощі).
• Харчові продукти для спеціального дієтичного споживання, упаковані з призначенням для кінцевого споживача.
• М'ясні екстракти та м'ясні концентрати.
• Оливки, начинені рибою.
• Макарони, що не змішані з м'ясними продуктами, неначинені ними.
• Бульйони і приправи для супів, упаковані з призначенням для кінцевого споживача.
• Будь-які інші продовольчі продукти, що не містять свіже і перероблене м'ясо або молочні продукти, і містять менше 50% перероблених яєчних продуктів або продуктів рибальства.

Інші продукти тваринного походження, отримані від видів, які перебувають під охороною

У разі деяких видів під охороною можуть діяти додаткові обмеження. Наприклад, в разі видів ікри осетра, обмеження по вазі складає 125 грамів на людину.
Категорiї: побут