logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Як виглядає навчання на заочному відділенні в Польщі

Як виглядає навчання на заочному відділенні в Польщі

Ви працюєте й не маєте часу відвідувати заняття кожен день? Спеціальність вашої мрії занадто популярна і ви боїтеся, що вас не зарахують на денне відділення? Не переживайте, заочне навчання – кращий варіант!

Багатьох приваблює альтернативне навчання, під час якого ви не відвідуєте щодня заняття, але отримуєте вищу освіту. Відмінний варіант для тих, хто не хоче втрачати улюблену роботу.

Заочне навчання найчастіше відбувається під час вихідних, як правило, два рази на місяць. Програма навчання не відрізняється від програми денного навчання, але вона, безумовно, викладається з часових причин у злегка стислій формі.

Заочне навчання вимагає, безсумнівно, більш активної участі з боку учня. Часто певну (або навіть значну) частину матеріалу необхідно вивчати самостійно, відповідно до інструкцій викладача. Звичайно ж, доведеться іноді просиджувати години в бібліотеці, хоча велика база даних всіляких статей або досліджень доступна в інтернеті, і практично все можна знайти там.

Однак найбільшою перевагою заочного навчання є наявність вільного часу, який можна витрачати на роботу. Вчитися і працювати – справа не з легких, але зібравши силу волі в кулак, можна благополучно пережити цей складний період.

Кому слід розглянути можливості заочного навчання? В першу чергу, працюючим людям, які не можуть регулярно відвідувати заняття з понеділка по п’ятницю. По-друге, всім, хто планує об’єднати професійний досвід з навчанням. Давно відомо, що роботодавці цінують доступність потенційних співробітників, в той час як у студентів, денного стаціонару, вільного часу на роботу практично немає.

Існує ще один аргумент на користь вибору заочного навчання: вас без проблем зарахують до лав студентів. Зазвичай стаціонарне навчання користується великим попитом, а заочка викликає менший інтерес. Сміливо вибирайте кращі університети та надсилайте заявки на вступ.