logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Як відправити посилку з Польщі?

Як відправити посилку з Польщі?

У житті буває всяке, і може трапитися так, що на місці відправника можете опинитися саме ви. Як же відбувається процедура відправки й послугами яких фірм найкраще скористатися?

Як раніше писав портал Polsha24, в Польщі працює чотири досить авторитетні та відомі кур'єрські фірми, які були створені за межами Польщі й здійснюють доставку по всій Європі і не тільки. DPD, DHL, UPS, GLS - ось ті, без кого світ доставки товарів і паперів просто завалиться. Кур'єри цих фірм доставлять будь-який товар абсолютно в кожен закуток Європи. І Польща не виняток.

Якщо так сталося, що вам необхідно відправити посилку, перш за все слід увійти в інтернет і дізнатися адресу однієї з кур'єрських фірм у вашому місті. Після того, як найближчу філію буде знайдений, слід подумати про упаковку вашої посилки.

Варто відзначити, що якщо при заповненні анкети відправник не відзначить строфу «крихкий вантаж» і не заплатить трохи більше, кур'єр не буде особливо піклуватися про збереження товару й вільно зможе впустити його або ж закинути в кузов свого автомобіля. Саме тому краще всього як слід упакувати посилку обгортковим папером і чорною плівкою, яка вже точно не дозволить вашій коробці розклеїтися, разламатися або розірватися. Ще однією корисною порадою для відправників буде те, що якщо ваш товар бовтається по всій коробці, використовуйте будь-якій наповнювач (тканина, пакетні подушечки, папір) - головне зафіксувати вашу посилку, щоб вона не бовталася і не ушкодилася під час доставки.

Після того, як ви все добре упакуєте, запишете ім'я та адресу одержувача на листочок, саме час їхати в кур'єрську фірму й відправляти посилку.

Коли ви приїдете в офіс однієї з компаній, на ресепшен вас зустріне привітний співробітник, який зважить вашу посилку й заповнить з вами анкету відправки. Тут повно нюансів.

Разом з ім'ям або ж назвою своєї компанії вам необхідно уточнити, чи потрібно кур'єру забирати гроші у одержувача, або ж ваш покупець оплатив все банківським переказом. Якщо гроші забирати все ж потрібно, відправнику необхідно вказати номер свого банківського рахунку, куди кур'єрська фірма протягом двох тижнів вишле вам гроші. Потім ви вказуєте адресу одержувача, приклеюєте всі дані на упаковку й отримуєте підтвердження прийняття посилки кур'єрською фірмою.

Що стосується ціни за доставку, тут все залежить виключно від ваги посилки й форми оплати. До 31 кг ціна за висилку не перевищить 15 зл., якщо не потрібно забирати гроші і 19 зл., якщо одержувач все ж повинен оплатити товар кур'єру. За крихкий і важкий вантаж необхідно доплачувати, але тут все залежить від конкретного окремого випадку і кур'єрської фірми. Деякі фірми взагалі не приймають посилки вагою понад 31 кг.

Відправивши посилку однією з кур'єрських фірм, ви вже точно можете не хвилюватися, так як в разі будь-яких проблем кур'єр обов'язково зв'яжеться з вами, адже при заповненні анкети відправки вказати номер телефону - необхідна умова.

Є ще один варіант відправлення посилки - це польська пошта. Принцип той же, тільки ось посилка буде йти мінімум 2-3 дні і оплата за неї буде на порядок вище. Зазвичай послугами польської пошти користуються ті, кому необхідно вислати документи і це не до поспіху.