logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Як у Польщі святкують 8 березня

Як у Польщі святкують 8 березня

8 березня – Міжнародний жіночий день, який святкується в усьому світі. З появою першого весняного сонця квіткові крамниці наповнюються тюльпанами, починають співати птахи, у повітрі панує весна.

Поляки, так само як українці, в цей день дарують жінкам квіти, листівки, шоколадні цукерки та інші забавні й зворушливі подарунки.

Однак, в Польщі Міжнародний жіночий день не є офіційним вихідним, що досить таки непогано для жителів сусідніх держав, які хочуть відпочити, зробити покупки й просто насолодитися приходом весни.

У багатьох польських сім'ях ранок 8 березня розпочинається з вітань, приготування сніданку та вручення подарунків. Після чого всі вирушають на роботу, в школу, університет та дитячий садок.

Протягом усього дня міста занурюються в атмосферу свята. Чоловіки дарують жінкам квіти, по радіо звучать музичні вітання, проводяться різні конкурси та розігруються призи.

У торгових центрах зазвичай організовуються невеликі концерти, безкоштовні майстер-класи. Багато фірмових магазини типу „Sephora”, „Douglas”, „INGLOT” за кілька днів до свята оголошують знижки на певні товари, роздають подарункові сертифікати та з радістю оформляють бонусні карти.

У багатьох кав'ярнях, таких як Grycan, Costa Coffee, Cukiernia Sowa, які знаходяться у великих торгових центрах, ви, безумовно, отримаєте каву й десерт в подарунок або ж з 50% знижкою. А посмішка офіціанта буде здаватися більш привітною, ніж в будь-який інший звичайний день.

Кінотеатри, музеї та інші розважальні заклади, також не відстають від загального святкування. Для прекрасної половини населення квитки продаються за півціни або вхід і зовсім безкоштовний.

У навчальних закладах студенти поспішають привітати своїх педагогів. Влаштовують концерти, музичні вітання, дарують квіти.

Якщо ви ще не визначилися, як провести цей день, варіант відправитися в Польщу за покупками і відпочинком здасться вельми привабливим!