logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Як перевірити ситуацію на польському кордоні? Кілька корисних додатків

Як перевірити ситуацію на польському кордоні? Кілька корисних додатків

Щоб уникнути багатогодинних черг на польсько-українському кордоні, краще заздалегідь спланувати свою поїздку. Ми підготували для вас список корисних додатків і сайтів, що допоможуть заощадити час і нерви.

Всім, хто перетинає польсько-український кордон на автомобілі, ми рекомендуємо використовувати спеціальні додатки для мобільних пристроїв. Там є необхідна інформація про правила перетину та ситуації на кордоні. Програми безкоштовні й доступні на мобільних пристроях з операційними системами: iOS, Android, Windows Phone.

«Асистент Кордон»

Додаток є віртуальним гідом по дорожнім, авіаційним, залізничним, морським і пішохідним пунктам пропуску. З його допомогою мандрівник може дізнатися, як буде виглядати митне оформлення та які документи потрібні для перетину кордону. Також можна ознайомитися з лімітами перевезення товарів, вимогами чи обмеженнями. Цю інформацію мандрівник отримає індивідуально в залежності від обраного напряму подорожі, виду транспорту, прикордонного переходу та з урахуванням громадянства. Додаток доступний не тільки польською мовою, але й англійською, французькою, іспанською, німецькою, російською та італійською.

«Мобільний Кордон»

Додаток надає актуальні дані про час очікування на східному кордоні Польщі. Також він дає приблизні прогнози на майбутні дні. Містить інформацію про поточні погодні умови й дозволяє переглядати зображення з веб-камер на окремих пунктах пропуску.

Сервіс granica.gov.pl

Включає в себе опис процедур перетину кордону через дорожні, авіаційні, залізничні та морські пункти пропуску. Представляє також передбачуваний час очікування на східному кордоні Польщі та актуальну інформацію, необхідну для мандрівника. У тому числі контактні дані, інформацію про ввезення та вивезення товарів.

«Кордон Онлайн»

Якщо ви прямуєте з України в Польщу, то ситуацію на кордоні можете перевірити за допомогою цього сервісу. Камери відеоспостереження показують, які черги зараз у пунктах пропуску. Вам необхідно просто вибрати країну та пункт пропуску, і камера покаже його.

Інтерактивна карта

На сайті Держприкордонслужби є інтерактивна карта, де позначені пункти пропуску й різними кольорами показано стан їх завантаженості на виїзд з України. Вся інформація оновлюється кожні три години. Натискаючи позначку пункту пропуску, можна дізнатися час його роботи, кількість легкових і вантажних авто в чергах, а також швидкість оформлення легкових автомобілів на годину.

Використовуючи дані сервіси, можна ефективніше планувати поїздки за кордон і вибирати оптимальні маршрути руху.