logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Як іноземцям правильно розірвати трудовий договір

Як іноземцям правильно розірвати трудовий договір

Більшість трудових мігрантів стикаються з неприємною процедурою звільнення. Стаття розповість, як швидко і яким чином можна розірвати трудові договори, в які терміни потрібно повідомити про свій відхід.

Польське законодавство має три типи договорів, які іноземці та поляки можуть укладати при влаштуванні на роботу. Це umowa o dzielo, umowa o pracę і umowa zlecenie. Кожен з цих договорів має свої способи та нюанси дострокового припинення.

Дуже часто umowa zlecenie і umowa o dzielo мають прописані умови передчасного припинення дії договору. Розірвати ці договори можна, якщо обов’язки обох сторін були виконані, трапилися непередбачені обставини, які не дозволяють закінчити роботу, обидві сторони хочуть розірвати договір передчасно. В останньому випадку потрібно підписати папери, що обидві сторони тихо й мирно розійшлися.

Трапляється, що роботодавець першим хоче розірвати договір і якщо на це немає вагомих причин (порушення з боку співробітника), то можна сміливо вимагати компенсації за моральну шкоду, виплат за виконану роботу.

Якщо виконавець замовлення сам хоче розірвати договір, а роботодавець чесно виконував всі умови, тоді можна вимагати фінансове відшкодування з боку виконавця. Взагалі, потрібно бути дуже уважними під час підписання цивільно-правових договорів, тут всі проблеми вирішуються виключно в судовому порядку.

Umowa o pracę – це трудовий договір, який регулюється Трудовим кодексом країни і вважається найнадійнішим, адже співробітник захищений трудовим законодавством. Наприклад, ніякий роботодавець не має права звільнити вагітну жінку або ту, яка знаходиться в офіційній материнській відпустці. Якщо людина тривалий час перебуває на лікарняному, її робоче місце зберігається за нею (за винятком якщо не виходить на роботу протягом 182 днів).

У випадках недобросовісності роботодавця і невиконання ним умов договору, можна розірвати умову о праце в будь-яку хвилину і не повідомляти про свій намір звільнитися завчасно.

Отже, Умова о праце може бути підписана на різний період часу. Від цього і залежать терміни повідомлення про звільнення. Наприклад, якщо вас взяли на випробувальний термін і підписали договір на два тижні, то повідомте про свій відхід за три дні. Якщо умова приблизно на три місяці, то у ви зобов’язані повідомити начальство за тиждень до звільнення.Працівник зобов’язаний відпрацювати два тижні, якщо оформлений по умові на термін від трьох місяців.

Існують також безстрокові умови о праце. Це найвигідніший тип договору, який роботодавцю буде дуже складно розірвати. Але в свою чергу і співробітник при бажанні звільнитися повинен враховувати наступне:

  • 90 днів відпрацьовують ті, хто числиться на фірмі мінімум три роки;
  • 30 днів потрібно пропрацювати співробітникам зі стажем від 6 міс. до трьох років в даній компанії;
  • 14 днів – для тих, хто пропрацював лише півроку.

Алгоритм звільнення за власним бажанням

  1. Складаємо письмову заяву, в якій вказуємо особисті дані, посаду, місце роботи, причину припинення роботи, дату розірвання договору. Заява набуває чинності після  реєстрації роботодавцем.

  2. Узгодження певних моментів, якщо вони є (виплата останної заробітної плати, компенсації, претензії).

  3. Умова може бути розірвана після підписання угоди або ж після закінчення терміну, зазначеного в законодавстві.

  4. Świadectwo pracy – цей документ потрібно обов’язково мати на руках після звільнення, він дуже важливий для ваших майбутніх роботодавців. Тут буде вказана ваша посада, період роботи, зарплата, відпустка і лікарняний. Ніяких характеристик і рекомендацій. Świadectwo співробітник отримує або в останній день дії умови про праце, або ж через 7 днів поштою.

Якщо хочете звільнитися і не відпрацьовувати певний термін, тоді потрібно, щоб була угода обох сторін, висновок лікаря про неможливість виконання обов’язків співробітником, грубі порушення з боку роботодавців.

Іноземцям потрібно врахувати, що змінюючи роботодавця потрібно буде міняти і весь пакет документів (освядченне, зезволене на працю, карту побиту). Намагайтеся про все подумати завчасно, щоб у результаті не з’явилося неприємних ситуацій.