logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Взяти машину в лізинг у Польщі: нюанси

Взяти машину в лізинг у Польщі: нюанси

Придбання нового автомобіля на сьогоднішній день стало дуже невигідною та безглуздою справою. Адже машина, яку ви купите, наприклад, за 50 000 зл, буквально за пару місяців експлуатації втратить в ціні як мінімум в два рази. Саме тому багато європейців вже давно користуються послугою лізингу.

Суть лізингу полягає в тому, що машина купується як би в довгострокову оренду. За неї необхідно щомісяця виплачувати певну плату. Лізингодавець (компанія, у якій ви взяли машину) в свою чергу видає вам новий автомобіль, з огляду на всі ваші побажання і функції, які необхідні, плюс, гарантія та ремонт. Тобто в разі будь-якої поломки і навіть необхідності заміни гуми й масла, все це робиться за рахунок компанії-лізингодавця.

У Польщі взяти машину в лізинг може тільки фірма, тобто юридична особа. Приватній фізичній особі машину не видадуть. Зайшовши на сайт подібної фірми ви можете вибрати автомобіль, марки і моделі, що цікавить вас, з урахуванням особливих функцій, які ви хочете використовувати й навіть вибрати дизайн колісних дисків. Одним словом, кожен бажаючий зможе зібрати машину своєї мрії і на свій смак.

Після того, як всі необхідні рядки будуть заповнені, комп'ютер видасть вам суму, яку ви щомісяця будете сплачувати фірмі. Якщо сума вас влаштовує саме час їхати у фірму, підписувати договір, встановлювати термін, на який ви берете машину й насолоджуватися поїздкою на автомобілі, про який ви так давно мріяли.