logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Воєводським Управлінням дано розпорядження оптимізувати процедуру легалізації іноземців

Воєводським Управлінням дано розпорядження оптимізувати процедуру легалізації іноземців

Воєводські управління в Польщі не готові обслуговувати таку велику кількість іноземців, які хочуть легалізувати своє перебування в Польщі.

«Dziennik Gazeta Prawna» повідомляє, що польські воєводські адміністрації не встигають із процесом легалізації перебування іноземців. Згідно з правилами, процедура повинна тривати не довше місяця. Розгляд складних справ повинен займати в чиновника 3-4 місяці, але трапляється і так, що питання вирішуються більше року.

Юрист Гельсінського фонду з прав людини Яцек Бялас зазначає, що легалізація перебування іноземця не є складною процедурою. Проблеми можуть виникнути при заповненні заяви на перебування, оскільки вона досить складна, але навіть це не повинно так затягувати процедуру. Отже, справа в тому, що воєводські адміністрації в Польщі не готові обслуговувати таку велику кількість іноземців, які хочуть легалізувати своє перебування в Польщі. Це особливо стосується громадян України — вказує видання.

«Із проханням втрутитися в цю справу звернувся до міністра внутрішніх справ і адміністрації спікер цивільних прав. Прес-служба Міністерства повідомила, що міністр наказав воєводам оптимізувати процедуру легалізації», — передає «Dziennik Gazeta Prawna».