logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Вибираємо оператора мобільного зв’язку в Польщі

Вибираємо оператора мобільного зв’язку в Польщі

Неможливо уявити сучасне життя без стільникового зв’язку. Якщо ви міняєте країну проживання або ж подорожуєте як турист, тоді насамперед потрібно визначитися з мобільним оператором. У даній статті представлені переваги й недоліки найбільш популярних польських операторів мобільного зв’язку.

Уже кілька років у Польщі всi sim-карти реєструються при покупці. Не має значення чи ви купуєте карту в газетному кіоску або ж в сертифікованому магазині, вам потрібно мати при собі закордонний паспорт для реєстрації. Зверніть увагу, що в Польщі можна спокійно змінювати оператора мобільної мережі і при цьому зберігати свою колишню sim-карту. Процедура є безкоштовною, але вам знадобиться кілька днів для оформлення. Все це робиться для того, щоб кожен міг вільно вибирати і користуватися найвигіднішими пропозиціями від будь-яких мобільних операторів.

Кращі польські оператори

Кожен вибирає оператора виходячи з особистих переваг. Комусь важливі дзвінки по Польщі, хтось хоче регулярно дзвонити в Україну, а для когось немає нічого важливішого за швидкісний і безлімітний інтернет. Давайте розберемося, які ж оператори користуються величезною популярністю і чому.

Популярнi оператори:

  • T-Mobile і Heyah (віртуальний оператор);
  • Orange;
  • Play;
  • Lycamobile.

Отже, детально розберемо переваги і недоліки перерахованих вище операторів мобільного мережі.

Play

Це, мабуть, найпопулярніший оператор як серед емігрантів, так і серед місцевих жителів. Для українців, росіян і білорусів є можливість проконсультуватися з оператором російською або українською мовами, щоб уникнути непорозумінь при виборі тарифного плану.

Саме в Play ви знайдете привабливі тарифи для безкоштовних дзвінків на Україну. Наприклад, всього за 25 злотих на місяць ви зможете спокійно дзвонити на три популярних українських оператора (Life, Kyivstar, Vodafone). Для підключення послуги досить ввести активаційний код – * 111 * 969 * 1 #. Більш детальна інформація за посиланням – https://www.play.pl/uslugi/pakiet-pl/.

Користувачі Play часто мають можливість брати участь у різноманітних акціях. Наприклад, безкоштовний інтернет на літо, який ви можете активувати різними способами (завантажити додаток Play24, ввести код – * 111 * 870 * 1 #).

Ще одна вигідна пропозиція від Play – це дзвінки на Україну всього за 29 грош за хвилину. Детальна інформація – https://www.play.pl/kampanie/ua-PL/. Після замовлення обов’язково дочекайтеся смс з підтвердженням активації. На офіційному сайті оператора ви завжди знайдете актуальні та вигідні тарифні плани – https://www.play.pl/.

Lycamobile

Хто не знав, картки даного оператора доступні вже на Україні, замовити їх ви можете через сайт – https://www.lycamobile.ua/uk/. У цього оператора можна замовити безлiм пакет за 25 злотих, правда діятимуть деякі обмеження щодо інтернету. Приємним бонусом є те, що новачкам за перший місяць користування гарантована знижка в 50%. Детально читайте на сайті – https://www.lycamobile.pl/po/bundle.

З Lycamobile дзвонити на Україну теж дешево. Активаційний код * 139 * 4829 # підключить вам 20 Гб інтернету, і ви будете платити по 3 злотих за кожні 10 хвилин зв’язку з рідною країною.

Heyah

Даний оператор пропонує дзвінки на український Vodafone всього по 0,15зл / хв. Щоб активувати послугу введіть спеціальний код * 150 * 157 * 2 #. Також можна телефонувати на Kyivstar, Vodafone, Lifecell по 0,28зл за хвилину. Код активації – * 150 * 156 * 2 #. Більш детальна інформація за посиланням – http://www.heyah.pl/oferta-karta-ukr.

Orange

Цей оператор став популярним після того, як у них з’явився вигідний пакет пропозицій Orange Yes, який має на увазі безліміт по внутрішніх дзвінках. Інтернет тут не завжди вигідний, іноді вам доведеться платити по 12 злотих всього лише за 1 Гб. Ціна за смс на номер будь-якого опператора – 15 грош. Активувати пакет послуг ви можете за допомогою коду – * 110 * 47 #.

T-Mobile

Користуючись цим оператором, будьте готові до того, що послуга перевірки залишку коштів на вашому рахунку – платна (від 5 до 10 грош). Також обов’язковою умовою використання послуг цього оператора є постійна наявність на рахунку мінімум 15 злотих. Також T-Mobile пропонує за 25 зл в місяць безліміт на розмови і смс по Польщі, а також 10Гб.

Plus

Plus – один з найпопулярніших мобільних операторів Польщі. Тарифні плани, пакети та акції – це постійно змінюються в дусі часу параметри. З введенням нових, старі продовжують діяти.

Наприклад, тариф Prosto na Kartę – це смс, дзвінки і 1 мБ передачі даних по 19 грош. Можливо безкоштовне спілкування всередині мережі (дзвінки, СМС), але його необхідно підключати окремо (послуга не оплачується). Для цього потрібно ввести: * 136 * 11 * 02 #, при цьому поповнивши рахунок не менше ніж на 25 злотих.

Інтернет трафік можна замовити пакетом: 3 Гб на 30 днів обійдеться в 5 злотих. Код активації: * 136 * 11 * 03 #. Перейти на даний тариф можна за 5 злотих, ввівши код: * 147 * 26 #.

Тарифний план Bez limitu обійдеться вам в 20 злотих, його підключити можна за допомогою комбінації – * 136 * 11 * 02 #. Ви отримуєте 4 гігабайти інтернету, безкоштовні дзвінки і смс по 19 грош.
Також з даного оператора можна за 19 грош за хвилину здійснювати дзвінки на Україну.

Рекомендуємо постійно переглядати доступні пропозиції на офіційному сайті обраного вами оператора. Так як тарифи постійно змінюються, додаються нові акції. Більшість сайтів доступні російською мовою.