logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Великдень або Різдво?

Великдень або Різдво?
Поляки люблять Великдень трохи менше, ніж Різдво. Великдень, люблять 62%, зате Різдво — 76%. Це результати дослідження, зробленого на замовлення Бюро економічної інформації «InfoMonitor». Великдень менш популярний, хоча його святкування вимагає менших витрат.

«Різдво викликає спустошення в гаманцях, після якого частина людей не може прийти в себе кілька місяців, аж до Великодня», — прийшли до висновку автори дослідження. Як повідомляє «InfoMonitor», свято Воскресіння Господнього відзначають у Польщі 92% населення, а люблять його 62%, зате Різдво — на 14% більше.

До Великодня байдужий кожен п'ятий опитаний, тоді як Різдво не викликає ніяких емоцій у 12%. Відповідь «не люблю» в разі Великодня відзначили в анкетах 18% опитаних, про Різдво так висловилися 12% респондентів.

«Такі відповіді можуть здатися дивними, адже приготування до Різдва, особливо з огляду на подарунки та ялинку, вимагають великих зусиль і витрат», — оцінює «InfoMonitor».

Згідно з даними Бюро економічної інформації, на проведення Великодніх свят поляки в середньому планують витратити близько 500 злотих, а на Різдво витрати в два рази більше — від 1 000 злотих і більше. В результаті кожен п'ятий з опитаних зазначив, що, «щоб ти не робив, все одно після передноворічних свят будуть фінансові проблеми».