logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Варшава потрапила до списку найкращих міст для життя

Варшава потрапила до списку найкращих міст для життя

Столиця Польщі зайняла 23 місце в списку 50 міст найвище оцінених експертами рейтингу банку HSBC, обігнавши тим самим Берлін і Прагу. Згідно рапорту HSBC, найвищим рівнем життя можуть похвалитися жителі Сан-Франциско.

— Таку високу позицію Варшаві допомогли зайняти низька вартість оренди (порівняно з іншими європейськими містами), дешеві ресторани та доступний транспорт, – зауважив Петро Сорочинські (Piotr Soroczyński), голова Державного Промислового Відомства (Krajowa Izba Gospodarcza).

Доктор Марчін Шолуха (Marian Szołucha) з університету Вістула зауважив, що для Варшави надзвичайно вигідні рейтинги, засновані, крім усього іншого, на повернення інвестицій, професійний розвиток, шанси для успішного старт-апу та безпеки.

— Абсолютно інша розмова починається при обговоренні загальної якості життя. Взяти хоча б забруднення повітря, смог, загальну інфраструктуру. На даний момент дорога до ідеалу виглядає дуже довгою й тернистою, проте високе місце в рейтингу цілком може бути сигналом прогресу, – зауважив доктор. — Також, мушу зазначити, що великий наплив іноземців, яких ми з радістю приймаємо на роботу, не сприяє зниженню безпеки. Польща приймає не соціальних покидькiв, а людей, які хочуть працювати, і налаштовані на нормальне життя в нашій країні.