logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

В Україні заперечують існування мільйонів мігрантів

В Україні заперечують існування мільйонів мігрантів

За межі України в цьому році виїжджає на 10-15% більше українців, ніж у минулому році. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з представниками українських і міжнародних бізнес-асоціацій.

За його словами, треба визнати, що Україна стає частиною європейського ринку праці. «Ніхто і ніщо не зможе захистити українських роботодавців від конкуренції на цьому ринку», — переконаний президент. Він зазначає, що для поліпшення інвестиційного клімату необхідна легалізація зайнятості та зростання зарплат.

«Я підкреслюю, у нас є два шляхи: або «залізна завіса» зразка Радянського Союзу, або підвищення зарплат всередині країни. Ринок праці має бути конкурентоспроможним не з Середньою Азією, а з Європейським Союзом», — сказав Президент.

Також Глава держави навів офіційну статистику виїзду громадян України за кордон за 2017, надану Державною прикордонною службою України.

«Різниця між кількістю людей, які виїхали, перетнули кордон у напрямку за межі України і різниця українців, які повернулися за 2017, становить понад 200 тис. Тому цифри, якими лякали, що у нас мільйон, два, три на рік поїхали — це просто неправда», — сказав він.

Так само варто нагадати, що згідно з Євростат за минулий рік, громадяни України знову зайняли перше місце за кількістю отриманих дозволів на проживання в ЄС — 662 тис. одержувачів, з них майже 88% в Польщі.

У свою чергу польські роботодавці, побоюються, що українці з Польщі поїдуть до Німеччини на заробітки.