logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Увага! Польща переводить годинники в найближчі вихідні

Увага! Польща переводить годинники в найближчі вихідні

У ніч з 27 на 28 жовтня відбудеться переведення годинників з літнього на зимовий час. Тепер різниця в часі з Польщею становитиме:

2 години – Білорусь і Росія
1 година – Україна.

Уже в ці вихідні, в ніч з суботи на неділю, багато країн світу переведуть годинник на одну годину назад – з 3.00 години ночі на 2.00. Зміна означає, що сон в цю ніч буде на годину довший ніж зазвичай.

Важливо не забути про перехід на зимовий час, особливо якщо ви збираєтеся в поїздку або подорож. Переведення годинника впливає на розклад поїздів, автобусів та іншого міжнародного транспорту.

Ідея про переведення годинника належить Бенджаміну Франкліну, який стверджував, що для більшої ефективності люди повинні раніше лягати спати та раніше прокидатися. Першими, хто перевів годинник уперед стали німці, а сталося це 30 квітня 1916 року. За ними послідували британці й американці. У Польщі зміна часу на літній і зимовий безперервно відбувається з 1977 року.

На сьогоднішній день деякі країни відмовилися від сезонного переведення годинників, серед них – Білорусь. Європа також підняла питання про важливість переведення годинників. Не виключено, що в цей раз перехід на зимовий час стане останнім у європейських країнах.