logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

URBANCARD Вроцлава: як отримати та для чого вона потрібна

URBANCARD Вроцлава: як отримати та для чого вона потрібна

Із травня 2010 року у Вроцлаві діє система розподілу квитків за допомогою карти міста Вроцлава URBANCARD. Сьогодні можливостями цієї карти може скористатися будь-який місцевий житель. Для чого потрібна URBANCARD? І в чому її переваги перед звичайними проїзними квитками?

Щоб відповісти на ці питання і не бути голослівними, портал Polsha24 особисто пройшов шлях отримання Urbancard Wroclaw.

Отже, щоб стати власником Urbancard Вроцлава, необхідно зареєструватися в спеціальній системі. Для цього можна під'їхати в один із центрів обслуговування міських карт або зробити це онлайн через Інтернет. Насправді, в місті не так багато центрів обслуговування Urbancard: по ul. Grabiszyńska 9, ul. Prusa 75-79, ul. Racławicka 2-4, ul. Ładna 1c, і в одному з них доведеться пізніше забирати готову карту. Щоб не витрачати час, проходимо реєстрацію через Інтернет.

Щоб для вас зробили міську карту, потрібно заповнити електронну анкету на сайті системи Urbancard. У ній вказуємо ПІБ, адресу проживання у Вроцлаві, номер Pesel, номер телефону та електронну адресу. Наступний крок – прикріплюємо фото: можна вставити з будь-якої папки на комп'ютері, а можна зробити знімок прямо під час реєстрації. Обов'язково вказуємо адресу центру обробки обслуговування Urbancard Wroclaw, де пізніше будемо забирати готову карту та відправляємо анкету на обробку.

Після цього на електронну пошту приходить лист із посиланням, по якому можна відстежити, на якому етапі готовності наша карта. На сайті вказано, що карта буде готова протягом двох робочих днів. У підсумку так і вийшло.

Вирушаємо в центр обслуговування міських карт – саме той, який вказували на сайті при реєстрації анкети. Пред'являємо паспорт, далі вибираємо тип квитка, який хочемо придбати, та оплачуємо. За виготовлення карти платити не потрібно. Оплата тільки за потрібний квиток: разовий, півгодинний, годинний, на місяць або три. Після цього оператор видає пластикову карту з нашим фото. Це і є проїзний, який ви можете спокійно пред'явити контролеру в міському транспорті.

Далі можна скачати мобільний додаток Urbancard Wroclaw і з його допомогою поповнювати рахунок на карті, купувати разові квитки або продовжувати проїзний. Там же можна прокласти маршрут і дізнатися, куди і яким транспортом краще доїхати в місті. Якщо не хочете користуватися мобільним додатком, у Вроцлаві можна перевірити рахунок на міській карті або з її допомогою купити квиток прямо на зупинках громадського транспорту в спеціальних автоматах.

Висновки з особистого досвіду. Urbancard Вроцлава – це відмінний сучасний помічник для міського жителя, завдяки якому ви завжди спокійно можете пересуватися громадським міським транспортом.