logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Укрзалізниця хоче ввести онлайн-продаж квитків на міжнародні поїзди

Укрзалізниця хоче ввести онлайн-продаж квитків на міжнародні поїзди

Укрзалізниця домовляється з залізницями європейських країн про можливість продажу квитків через інтернет на потяги міжнародного сполучення. Зараз обговорюють нормативні та технічні питання. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Зараз через всесвітню мережу можна придбати електронні квитки на міжнародні потяги 705/706 Київ - Перемишль, 715/716 Київ - Пшемисль і 351/352 Здолбунів - Хелм. На всі інші потяги, що курсують в країни Європи, квитки продають тільки в міжнародних касах. Наприклад, на потяг Київ-Варшава.

Всього у 2017 році в Україні пасажири придбали 41% залізничних квитків через інтернет. Продали майже 22 млн квитків, тоді як в 2016 рік - 16.7 млн ​​(34% від загальних продажів).

Популярність послуги з продажу електронних квитків можна пояснити її зручністю - купити проїзний документ можна в будь-який час і в будь-якому місці, пасажир самостійно вибирає потрібний поїзд, тип вагона і місце. До того ж квиток, оформлений через інтернет, практично неможливо втратити - його можна роздрукувати необмежену кількість разів з листа, який приходить на електронну пошту пасажира.