logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Україна й Польща запускають інформаційну кампанію для заробітчан

Україна й Польща запускають інформаційну кампанію для заробітчан
Українці стали важливою частиною польського ринку праці. Тепер бізнес-організації з Польщі та України разом піклуватимуться про умови праці для українців у Польщі.

Працівникам з України будуть пояснювати, як влаштуватися на роботу в Польщу легально й домогтися від роботодавця дотримання своїх прав.
У квітні відразу в двох країнах – Україні та Польщі розпочнеться масштабна інформаційна кампанія, яка допоможе українцям влаштовуватися на роботу в Польщі легально.

«Партнерство та працевлаштування» — під цим гаслом у квітні цього року має розпочати роботу польсько-українська ініціатива, яка об'єднає організації роботодавців, підприємців та агентства працевлаштування по обидва боки кордону.

«Ми хочемо мобілізувати партнерів, зокрема Державну інспекцію праці та польські організації роботодавців, щоб в обох країнах просувати високі стандарти пошуку кандидатів і працевлаштування українців», — сказав голова Польсько-української економічної палати Яцек Пєхота.

На його думку, це збільшить привабливість роботи в Польщі для спеціалістів з України.

«Цією кампанією ми хочемо протидіяти порушенням під час набору працівників в Україні, а з іншого боку, в Польщі боротися з випадками, коли посередники не дотримуються умов працевлаштування в питаннях грошової винагороди, соціального забезпечення, вже не кажучи про випадки нелегального працевлаштування», — зазначив Пєхота.

Пєхота також додав, що кампанія не буде обмежуватися в часі, і буде проводитися тривалий час у формі семінарів, круглих столів, конференцій, під час яких всі зможуть висловити свою думку щодо поліпшення ситуації в контексті боротьби з порушеннями при працевлаштуванні.

Офіційно кампанія почнеться під час балтійського бізнес-форуму (Baltic Bisiness Forum) в місті Свіноуйсьце 18-20 квітня.