logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

У яких магазинах вважають за краще робити покупки поляки?

У яких магазинах вважають за краще робити покупки поляки?

Незважаючи на те, що в Польщі немає жодних проблем з магазинами йі торговими центрами, а міста рясніють різнобарвними банерами йі рекламою, далеко не всі поляки ведуться на грамотний піар і відвідують великі магазини. Розповімо, як виглядає шопінг на місцевому рівні в Польщі.

Але де ж тоді поляки купують їжу та одяг?

Варто зазначити, що польські громадяни - народ досить економний і не марнотратний. Вони бережуть кожен злотий і в більшості своїй не женуться за відомими марками і модними брендами. Саме тому покупки в інтернет-магазинах і на інтернет-майданчиках типу Allegro і Ceneо так популярні в Польщі. Тут можна вибрати абсолютно все, замовити додому, оплатити карткою або ж готівкою й насолоджуватися комфортом сучасного життя, де так добре розвинений інтернет та інші медіа.

Що ж стосується їжі, то тут, безсумнівно, найулюбленішими й незамінними є магазини біля будинку, міні-риночки з овочами та фруктами, а також магазини здорового харчування, чаю, кави, прянощів і приправ.

Поляки стежать за знижками й журналами на наступний тиждень з асортиментом Lidla, Biedronki, Tesco, Leviatana та інших. Для них немає нічого складного в тому, щоб з'їздити з одного магазину до іншого, десь купити макарони, а на іншому кінці міста - чай і каву. Головне, все грамотно розрахувати й скласти сімейний бюджет.

Звичайно, серед польських громадян є й ті, хто так само як білоруси, росіяни та українці закуповується у великих супермаркетах і торгових центрах, але, якщо мова йде про молодих матусь з маленькими дітьми, вони швидше віддадуть перевагу заглянути в декілька здорових магазинчиків, щоб купити натуральну кашу й випічку, ніж куплять все це в Auchan і викинуть через два дні.

Спостерігаючи за таким способом життя найбільш східних жителів Європейського союзу, можна говорити про те, що перш ніж купити або викласти кілька злотих за той чи інший товар, сучасний поляк все підрахує, продумає і зробить свій вибір на користь найбільш вигідних цін.