logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

У Варшаві подешевшають вода й каналізація

У Варшаві подешевшають вода й каналізація

Варшавське підприємство водопостачання вирішило знизити ціни на воду й відведення стічних вод. Нові тарифи будуть діяти протягом трьох років, повідомляє Управління столичного міста Варшави.

– У нас є гарна новина для мешканців варшави, ми звернулися до регулятора ринку з заявою про затвердження нижчих, ніж зараз, тарифів на воду й стічні води на території варшави та околиць, – говорить Вітольд Пахл, заступник мера варшави. – це буде реальна економія для кожної сім’ї.

Пропонована ціна за тарифом становить 9,85 злотих і нижча на 14% від діючої – 11,47 зл. Завдяки цьому сім’я з чотирьох осіб зможе заощадити близько 310 злотих на рік. Новий тариф буде діяти протягом трьох років – з 2018 до 2021 року. Заявку на затвердження нового тарифу вже подали в Державне водне господарство „Води Польські”.

У Варшаві вода чиста та її можна пити прямо з-під крана. В 200 міських школах вже встановили джерела з питною водою. Найближчим часом подібні пристрої з’являться в зоопарках, музеях та управліннях.

Протягом останніх 10 років у столиці витратили 6,2 мільярда злотих на інвестиції на модернізацію станцій очищення води, побудували понад 970 км водопроводів та каналізацій. Всі стічні води з Варшави та околиць очищаються й не забруднюють Вісли.