logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

У Варшаві можна покататися на ретро-трамваї і послухати факти про незалежність

У Варшаві можна покататися на ретро-трамваї і послухати факти про незалежність

З нагоди Дня Незалежності в польській столиці запустили ретро-трамвай. Поїздка на ньому досить незвичайна, так як під час руху можна послухати факти на тему боротьби Польщі за незалежність і навіть поспівати патріотичних пісень.

На честь 100-річчя незалежності Польщі, яке буде відзначатися 11 листопада, по Варшаві з понеділка курсує ретро-трамвай спеціальної лінії N (перша буква слова «Niepodległość» – незалежність). Трамвай буде ходити до 11 листопада включно з правобережної частини столиці в лівобережну через центр міста.

Маршрут слідування:

KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA – Kawęczyńska – Kijowska – Targowa – al. Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – pl. Zbawiciela – Marszałkowska – pl. Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA

Поїздка на трамваї – незвичайна, так як під час руху транспортного засобу можна буде прослухати цікаві факти на тему боротьби Польщі за незалежність, а також поспівати патріотичних пісень.

У будні дні інтервал руху складе 120 хвилин, трамвай курсуватиме у період з 11.45 до 17.40. У вихідні – кожні півгодини в період з 10.15 до 19.10 (субота) та з 10.15 до 15.00 (неділя).

Щоб проїхатися на трамваї досить купити звичайний квиток на поїздку у варшавському міському транспорті. Організатором акції є Інститут національної пам'яті Польщі та управління міського транспорту варшавської мерії.