logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

У центрі Варшави з’явиться новий парк – проект уже затверджений

У центрі Варшави з’явиться новий парк – проект уже затверджений

Так звана «варшавська аорта» з’явиться з південної сторони Палацу культури та науки. Конкурс адміністрації столиці отримав 18 робіт, з яких було відібрано чотири кращих. Перше місце отримала архітекторська компанія з Гдині. Про це повідомляє Управління столичного міста Варшави.

У понеділок, 30 квітня в Бюро Архітектури та Просторового Планування Адміністрації Варшави відбулося присудження нагород у рамках конкурсу модернізації зеленого простору в самому центрі міста.

Площа, що лежить між ПКіН, вул. E. Plater, Al. Jerozolimskimi та вул. Marszałkowską вже давно стала улюбленим місцем мешканців столиці. Однак, робота на цій ділянці таїть безліч проблем – проблеми з доїздом транспорту, доставкою матеріалів, кількістю необхідних огорож. Крім усього перерахованого вище, як у самому Палаці Культури та Науки, так і в навколишніх будівлях розташовано безліч охоронних систем, коректній роботі яких може перешкодити ремонтний процес.

Умови виконали чотири роботи. Конкурсне журі вирішило виділити один проект окремо, два розділили третє місце.

Переміг проект фірми Pniewski Architekci з Гдині. Проект наголошує на ідеї створення головного проспекту, що протягнеться від кільця Dmowskiego до Центрального Вокзалу. Головна алея буде «оповита буйною рослинністю». Згідно з коментарями журі: «проект  передбачає закритий характер парку, але ми вирішили скасувати цю пропозицію. Металеві огорожі залишаться лише там, де це вписується в загальну картину – в іншому, ми постараємося зробити «варшавську аорту» максимально відкритою».

Переможець конкурсу отримав 30 000 зл, автори призових місць – по 8 000. Всі конкурсні роботи будуть доступні для ознайомлення на першому поверсі Бюро Архітектури та Просторового Планування на вулиці Marszałkowskiej 77/79 до 8 травня 2018 року.