logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

У Польщі за знущання над тваринами позбавлятимуть волі на 5 років

У Польщі за знущання над тваринами позбавлятимуть волі на 5 років
Сейм Польщі прийняв закон, який покликаний протидіяти жорстокому поводженню з тваринами. Про це повідомили в прес-службі Міністерства юстиції Польщі.

"- Це хороша новина, особливо для тих, хто вже давно вимагав, щоб польська держава не була безпорадною проти шкуродерів, що знущаються над тваринами. Сейм прийняв закони, які сприяють тому, що держава буде рішуче займатися людьми, які гидко, жорстоко і по звірячому відносяться до тварин", - сказав секретар Міністерства юстиції Патрік Яки, який керував роботами над проектом закону. 

Закон передбачає збільшення штрафів за вбивство тварин і знущання над ними з 2 до 3 років позбавлення волі. У разі вчинення з особливою жорстокістю покарання збільшиться до 5 років.

Також суд буде обов'язково вимагати від порушників виплат від 1000 до 100.000 злотих на цілі, пов'язані із захистом тварин.

До сих пір суд міг, але не був зобов'язаний, призначати штраф в межах від 500 до 100 000 злотих. Отримували його близько 39% порушників, причому в 88% сума не перевищує 1000 злотих.

Санкції за жорстоке поводження з тваринами посилюють через зростання злочинів і для стримування потенційних шкуродерів, пояснюють в Міністерстві юстиції.