logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

У Польщі водіїв більше не будуть штрафувати за відсутність документів

У Польщі водіїв більше не будуть штрафувати за відсутність документів

Працівники польської поліції незабаром не зможуть покарати водіїв за відсутність паперового документу реєстрації транспортного засобу та роздрукованого страхового полісу ОС, пише “Dziennik Gazeta Prawna”. Усі необхідні дані вони зможуть перевірити за допомогою електронної системи – Центрального реєстру транспортних засобів.

Наразі діють правила, що за відсутності реєстрації, водія можуть покарати та виписати штраф у розмірі до 250 злотих, хоча зазвичай поліцейські погоджуються й на 50. У соціальних мережах також «розгулюють» міфічні розповіді про поліцейських, які за відсутності доказів реєстрації навіть приймали рішення буксирувати автомобіль.

Але скоро це все відійде в минуле. Після змін у правилах, працівники поліції зможуть перевірити дані автомобіля та страхування в електронній системі. Наразі невідомо коли нововведення увійдуть у життя й почнуть діяти на практиці. Є сподівання, що до кінця цього року. Проте, нові правила не поширюються на всі документи. І надалі водіям обов’язково потрібно мати при собі права. До того ж усі документи в паперовому вигляді звичайно треба брати у закордонну поїздку.