logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

У Польщі PIT замість вас тепер буде заповнювати податкова

У Польщі PIT замість вас тепер буде заповнювати податкова

Національна податкова адміністрація Польщi підготує для кожного платника податків річну податкову декларацію самостійно.

28 серпня 2018 року уряд прийняв ряд поправок до закону про податкові декларації. Податкова декларація за 2018 рік підготовлена податковою без подачі будь-яких заяв та звітів від платників податків.

У період із 15 лютого по 30 квітня кожен зможе перевірити та внести поправки до своїх даних, оновити номер свого особистого рахунку та підтвердити правильність заповненої декараціі на сайті Міністерства Фінансів. Якщо платник податків вирішить подати електронний PIT, тобто підтвердить свої дані через сайт, він отримає відшкодування (якщо таке передбачається) в період до 45 днів.

Як податкова адміністрація заповнить заявку за вас?

Дані будуть отримані з: податкової декларації за попередній рік, регістрів глави KAS та інших державних реєстрів, наприклад ZUS або PESEL. Декларацію, яку за кожного з нас складуть, потрібно буде перевірити й прийняти. Якщо цього не зробити, по закінченню часу на поправки, декларація буде автоматично вважатися правильною та буде передана в міністерство.