logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

У Польщі домовляються про нове авіасполучення з Україною

У Польщі домовляються про нове авіасполучення з Україною

У Західно-Поморському воєводстві Польщі домовляються отримати пасажирське авіасполучення хоча б з одним із найбільших міст України. Там уже намагаються переконати авіакомпанії в доцільності відкриття регулярних рейсів.

Зокрема, як повідомляє Radio Szczecin, керівництво аеропорту в місті Голенюв, розташованому недалеко від Щецина, хоче, щоб українці прибували в даний регіон не автобусами або залізницею, а літаками. У зв'язку з цим почалися переговори відразу з декількома лоукостерами про початок польотів до Харкова, Львова чи Києва.

«Українські заробітчани в Західно-Поморському воєводстві заробляють все більше і більше. Це не тільки найнижча національна зарплата або найнижча погодинна ставка. Тому вони поступово стають ласим шматком не тільки для автобусних перевізників, а й для авіакомпаній», — зазначив спікер аеропорту в Голенюві Кшиштоф Домагальскі.

Він також додав, що при найбільш оптимістичному варіанті авіарейси в одне з українських міст можуть бути відкриті вже в наступному році. У той же час, з якими саме компаніями зараз ведуться переговори, представник аеропорту не уточнив.

Нагадаємо також, що зовсім недавно Wizzair повідомив про збільшення кількості рейсів з України до Польщі і про нові авіасполучення.