logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

У Польщі будуть штрафувати на 5000 злотих за вигул собак без повідка

У Польщі будуть штрафувати на 5000 злотих за вигул собак без повідка

15 листопада в кодекс дрібних правопорушень, які стосуються власників собак, були внесені деякі зміни та поправки. Штрафи за те, що хазяїн належним чином не доглядає за своїм вихованцем, значно зросли. Тепер за вигул собаки без повідка власник може заплатити 5 тис. злотих.

Поправки в кодексі стосуються виключно тих, хто є власником собак, які можуть становити небезпеку для інших людей. Наприклад, якщо «песик» гуляє на відкритій території без повідка, і якщо тварина може загрожувати здоров’ю або безпеці оточуючих, то господаря притягнуть до відповідальності. З першого разу можна потрапити на штраф у 5000 злотих, а іноді навіть втратити свободу.

Швидше за все, впровадження таких змін слугуватиме тому, що власники собак почнуть більш уважно стежити за своїми чотириногими друзями. Не варто забувати, що це обов’язок господаря тримати на повідку собаку під час прогулянок. Відпустити тварину побігати можна або в спеціальних місцях, або ж на огородженій території, де немає випадкових перехожих.

Раніше за неналежний контроль за своєю твариною були штрафи в 250 злотих. Сума стрімко зросла з єдиною метою – вплинути на поведінку власників. Не секрет, що збільшення суми штрафу дуже часто служить тому, що люди стають більш уважними, обережними та відповідальними.