logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

У кого найнижчі зарплати в Польщі

У кого найнижчі зарплати в Польщі
Заробітні плати в Польщі багато в чому залежать від міста проживання. У Варшаві, як правило, заробітні плати вище, ніж в інших містах.

Зарплата брутто це грошова винагорода, яка прописана в договорі про працевлаштування (Умова про праце, Умова зліценіе). Простіше кажучи це зарплата з урахуванням податків і обов'язкових платежів, так звана «брудна».

Зарплата неттоце заробітна плата, яка виплачується працівникові за виконувану ним роботу, після відрахування всіх податків і обов'язкових платежів. Тобто, це та зарплата, яку працівник отримує фактично на руки - «чиста» зарплата.

Лікар

Лікар-стажер заробляє 1500 злотих (нетто). Він може отримувати й більше, коли він чергує, але кількість чергувань обмежена. Тому дуже часто лікарі після закінчення університету не хочуть працювати в Польщі й багато хто виїжджає в інші країни.

Косметолог

Власний салон краси це мрія для багатьох молодих жінок, які думають про те, щоб об'єднати свою пристрасть до макіяжу із зароблянням на життя. Але як виявляється, для того щоб почати заробляти, необхідно витратити дуже багато часу і сил. Новачок-косметолог може розраховувати на зарплату в розмірі близько 1600 злотих на руки. Для того, щоб заробляти добре, необхідно напрацювати відмінну репутацію та клієнтську базу.

Перукар

Перш ніж ми отримаємо перукарську славу й велич, потрібен якийсь час. Починаючі перукарі, за офіційною статистикою, можуть розраховувати на зарплату в розмірі 1700 злотих (нетто).

Співробітник  urzęda

Усі пов'язують роботу в urzędе з приємною діяльністю без особливого стресу. Ми часто думаємо про співробітників urzęda як про чиновників і вважаємо, що у них занадто великі заробітні плати. Працівник-стажер може розраховувати на щомісячну винагороду в розмірі 1800 злотих (нетто).

Кухар

Діяльність у сфері громадського харчування є важкою. Робота часто пов'язана з фізичними навантаженнями (увесь день на ногах) і пізнім поверненням додому. Новачок-кухар може, за офіційними даними, розраховувати на 1900 злотих на місяць. І все це робиться в складних умовах і при високих температурах.

Столяр

За офіційними даними, початківець столяр може розраховувати на місячну зарплату в розмірі 1900 злотих (нетто).

Учитель

В середньому заробітна плата вчителів варіюється від 1900 злотих до 3500 злотих (нетто). Заробітна плата вчителів залежить від зайнятості й від кількості проведених уроків.

Поліцейський 

Поліцейський заробляє в середньому 2400 злотих (нетто). Початківець-стажер може розраховувати на 1600 злотих (нетто).