logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Ціни на житло в Польщі знову ростуть

Ціни на житло в Польщі знову ростуть

Агентства Home Broker і Open Finance представили нові дані про ціни на житло у великих польських містах.

Найдорожча, як і слід було очікувати, Варшава, де в середньому за квадратний метр необхідно заплатити 7 169 злотих. Це на 4% більше, ніж роком раніше. Також дорогими містами є Краків (6 099 зл за м2) і Вроцлав (5 835 зл за м2).

– Згідно з очікуваннями, після зниження цін на початку року, середні ставки за квадратний метр житла в найбільших містах зросли. Середні ціни на сьогоднішній день на 4,6% вище, ніж рік тому, – розповідають експерти з агентств Home Broker і Open Finance. – Ціни на житло ростуть, але помірно. Працює все більше людей, а рівень зарплат підвищується. Не варто забувати також про суму в 2 млрд злотих, яка щомісяця потрапляє на рахунок бенефіціарів програми 500+. Поліпшення ситуації залучає до отримання кредитів, – додають вони.

Що стосується Білостока, то тут ціни виросли на 6% і зараз квадратний метр житла коштує 4 451 злотий. У порівнянні з січнем цього року, квадратний метр подорожчав на 215 злотих. При цьому, це і так найнижча вартість у порівнянні з іншими великими містами.