logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Ціни на б'юті-послуги в Польщі

Ціни на б'юті-послуги в Польщі

У всі часи жінки в міру своїх можливостей намагалися стежити за собою. Зачіски, красиві корсети (нижня білизна), сукні, макіяж і манікюр завжди хвилювали представниць прекрасної статі. Саме тому б'юті-послуги так популярні і сьогодні. Портал Polsha24 вирішив з'ясувати, до яких послуг краси вдаються сучасні польки й у скільки їм це обходиться.

Мабуть, одними з найбільш затребуваних і необхідних послуг є саме перукарні. Адже зачіска може як прикрасити, так і спотворити людини. У Польщі звичайна стрижка волосся обійдеться в суму від 30 до 200 злотих, залежно від салону і досвіду майстра. Що стосується різних стрижок гарячими ножицями й інших новомодних варіантів, ціни тут починаються від 100 злотих і вище. Ну а фарбування волосся обійдеться в мінімум 120 злотих.

Манікюр. Оскільки сучасні польки завжди були схиблені на нігтях, манікюр є однією з найголовніших б'юті-послуг тут. А що найцікавіше, це коштує не так дорого. Наприклад, звичайний манікюр зі звичайним покриттям обійдеться в 25-40 злотих, а ось покриття гель-лаком вийде вже дорожче - від 45 злотих і вище. Педикюр в Польщі не особливо дорогий, зі звичайним покриттям ціни починаються від 45 злотих, а вже галь-лак - від 60 злотих.

Що ж стосується косметологічних послуг, то вони тут значно дорожче. Наприклад, перманентний макіяж. Процедура, в ході якої за допомогою спеціального обладнання і знеболюючого під шкіру вводяться чорнила, завдяки чому стають більш виразними брови або губи. Польки обожнюють подібного виду процедури та яскравий макіяж. Вони зізнаються, що все цілком і повністю залежить від майстра. Тому черги в хороші салони і до справжнього фахівця ростуть з кожним днем. Ну а ціна краси стартує від 500 злотих. Сам макіяж тримається у кожного по-різному від 1 до 1,5 років. Потім процедуру необхідно повторити.

Якщо говорити про інші косметологічні процедури типу чистки обличчя, фотоомолодження і розглажування шкіри, то ціни в Польщі на ці послуги стартують від 150 злотих і вище.