logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Це варто побачити: природні чудеса Польщі

Це варто побачити: природні чудеса Польщі

Польща – дуже красива країна. Від Балтійського моря, через Мазури, замки Нижньої Сілезії, до самих Татр, кожен знайде для себе тут щось цікаве. Ми продовжуємо познайомится з незвичайними місцями цієї країни і звернути свою увагу на природні чудеса.

Найкрасивіша річкова ущелина в Європі

Ущелина Дунаєць користується заслуженою репутацією серед любителів рафтингу по всій Європі. Це одна з найкрасивіших річкових ущелин на нашому континенті. Річка робить сім петель в скелястому каньйоні Піеніни. Над каньйоном знаходяться, сотні метрів вертикальних вапнякових Пієнінськіх вершин. Серед них знаменита вершина Соколик, висотою 747 м.

Тут росте знамените дерево вік якого понад 500 років.

Кольорові озера – фіолетові, сині та зелені

Кольорові озера з Рудавського ландшафтного парку відомі небагатьом. Три озера: фіолетове, синє й зелене – не робота природи – вони були створені на місці колишніх гірничих виробок. Вони зобов’язані своїм кольором хімічному складу стін і дна розкопок.

Райська печера – житло крижаної королеви

Райська печера в Свентокшицьких горах вважається найкрасивішою печерою в Польщі. Увійшовши сюди, ви можете відчути себе у фантастичному храмі або в житлі Крижаної Королеви. Карстова печера прикрашена сталактитами і сталагмітами, які надають їй унікального характеру. Печера відкрита для туристів з січня по листопад. Її можна відвідати тільки під керівництвом гіда.

Бебжанскі болота

Бебжанскі болота, що входять в Національний парк Бебжа, є найбільшим (понад 25 000 га) природним водно-болотним комплексом в Центральній Європі. Це також рай для птахів – тут мешкає понад 300 видів. Життя мешканців цієї унікальної землі можна спостерігати з високих оглядових вишок і пішохідних мостів, що полегшує проходження по болотистих районах.

Біловезька пуща – останній праліс на нашому континенті

Біловезька пуща є останнім первісним лісом в Європі. У це важко повірити але, жодне з дерев, що ростуть тут, не було посаджено людьми. На особливу увагу заслуговує окрема частина лісу – національний парк Беловежа. Це найоригінальніша область цього унікального лісу. Якщо вам пощастить, ви може тут зустрітися з європейським зубром – найбільшим ссавцем в Європі.

Долина Верхньої Нарви – «Польська Амазонія»

Долина Верхньої Нарви не без підстави називається «Польської Амазонією». Це одна з останніх природних, регулярно затоплюваних долин в Європі. В існуючому національному парку ви можете помилуватися більш ніж 200 видами птахів. Найкраще досліджувати цей національний парк на каное або на човні. Але власники автомобілів, також не позбавлені цього задоволення.