logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

ТОП найбільш високооплачуваних робіт для наших жінок у Польщі

ТОП найбільш високооплачуваних робіт для наших жінок у Польщі

У Польщі заробітні плати жінок злегка відрізняються від чоловічих. Але представниці прекрасної статі також можуть непогано заробити в будь-якій європейській країні. “Польща Сьогодні” поділиться з вами списком найпопулярніших і найбільш високооплачуваних робіт для жінок.

Польща – лояльна країна для іноземців, тут зовсім не складно адаптуватися, знайти роботу та влаштуватися жити. Ось чому все більше і більше наших родин опиняються саме тут. Але, якщо чоловіча сила користується величезним попитом, то, як бути у випадку з жінками? У яких сферах вони можуть реалізувати себе?

Ми розповімо лише про основні сфери на ринку праці Польщі, куди охоче беруть наших жінок і де цілком пристойна зарплата.

Клінінг квартир і офісів. Мабуть, це найпопулярніша робота серед більшості жінок. Так, це звичайне прибирання приватних будинків і квартир. Іноді воно включає в себе прання, прасування, покупку продуктів. Але, нашим жінкам не звикати до праці, а поляки, як відомо не сильно люблять наводити лад у своїх оселях. Прибирати – досить нелегка робота, але вона добре оплачується. В середньому, якщо ви працюєте самі на себе, а не від клінінгової компанії, то ви будете мати 20-25 злотих за годину чистими. Погодьтеся, це вже багато про що говорить і відмінна мотивація до роботи. У клінінгових компаніях вам запропонують в середньому – 18-20 злотих. Зарплата трохи менша, але зате вам не доведеться шукати клієнтів, компанія завжди буде забезпечувати вас об’єктами для роботи.

Жінки, які займаються приватними прибираннями, як правило, підшукують собі 4-5 об’єктів, і складають вигідний для себе графік прибирання. У когось потрібно прибирати раз на тиждень, у когось двічі. Якщо у вас великий досвід роботи, вас цінують, як співробітника, тоді сміливо переходите на оплату не погодинну, а за зроблену роботу. Таким чином, прибравши квартиру за 2-3 години, ви можете заробити близько 200 злотих. Шукати квартири і будинки для прибирань можна через пошукові сайти, але частіше за все знайомі радять знайомим, і виходить вигідний ланцюжок. Найголовніше, що графік роботи ви складаєте собі самі.

Прибирання офісів – це один з варіантів відмінного підробітку, найчастіше в нічний або вечірній час. Робота нескладна, але теж добре оплачувана. Будьте обережні, якщо йдете на роботу з прибирання номерів у готелях. Це дійсно важка праця, щоб непогано заробити, потрібно прибирати від 15-20 номерів на день. Далеко не кожній жінці це під силу, а якщо ваше прибирання не сподобається, вам можуть спокійно не заплатити за цей номер.

Продуктові супермаркети. Тут російськомовних жінок охоче беруть на викладку товару, касирами. Робота позмінна, заробітна плата близько 2 тисяч злотих на місяць. На викладку товару потрібен мінімальний рівень знання мови, касири повинні трохи володіти польською. Не забувайте про заборону на торгівлю по неділях, а це значить, що, як мінімум дві неділі на місяць у вас будуть законні вихідні (не стосується мережі магазинів Zabka і Carrefur express). Найпопулярнішими супермаркетами для роботи є Carrefur, Auchan, Biedronka, Lidl, Tesco. Українці тут працюють роками, так що не буде проблем дізнатися про те, чи своєчасні виплати, які умови праці, премії і так далі.

Швачка. Ця робота підходить далеко не всім жінкам, але якщо ви рукодільниця і шиття приносить вам задоволення, то також ця сфера діяльності може приносити і непоганий заробіток. Швачки постійно потрібні як на величезні фабрики, так і на невеликі приватні підприємства. Заробітна плата скрізь різна, але більшість жінок вважають за краще працювати на акорд (на вироблення). Згодом, можна відкрити і свій маленький бізнес.

Перукар і майстер манiкюру. Жінки в усьому світі прагнуть бути красивими, тому салони краси завжди будуть користуватися популярністю. Навіть якщо ці салони відкриваються на кожному кроці. Жінки, які відмінно стрижуть, роблять манікюр, педикюр та іншу красу, завжди користуються величезною популярністю. Щоб влаштуватися на роботу в польський салон краси вам потрібно мінімум: володіння польською мовою і портфоліо своїх робіт. Як правило, салони віддають робітницям близько 30% від суми замовлень. Це непогана сума, так як стрижки і манікюр у Польщі коштують недешево.

Ваше завдання – працювати якісно та все робити на кращому рівні, тоді нескінченний потік клієнтів вам забезпечений, а значить, буде збільшуватися і ваш дохід. Так, що все у ваших руках.

Заводи. Це дуже популярна сфера роботи для жінок середнього віку. Так само, відмінний варіант, якщо чоловік і жінка приїжджають разом і хочуть працювати теж разом. Робота позмінна, можливість брати понаднормові години роботи, стабільна кількість вихідних, – все це приваблює нових і нових співробітників. Працюючи тут, не потрібно володіти польською досконало, досить вивчити лексику, пов’язану з вашою роботою. Заводи – відмінний спосіб підробити, якщо ви в Польщі тимчасово (безвіз, піврічна віза). Для тих, хто планує залишатися жити в цій країні, заводи – далеко не кращий варіант заробітку.

Дуже хороша зарплата у працівників заводу Амазон (головне, не помилитися з вибором посередника). Такі підприємства, як LG, Samsung, теж популярні серед українців, але дохід тут невеликий. Зате завжди робота в теплих комфортних умовах і своєчасні виплати.

Є ще мережа заводів, такі, як рибні, курячі і так далі. Перед оформленням, дізнавайтеся детально умови роботи. Не рідкість, що доведеться працювати в холодних приміщеннях, а далеко не всі жінки можуть собі таке дозволити.

Влаштуватися на будь-який завод можна через компанію посередника, так як великі підприємства не будуть займатися працевлаштуванням кожного іноземця.

Як бачите, все ж працюючим жінкам є з чого вибирати. Не турбуйтеся, якщо спочатку ваш дохід буде не найвищим. Головне, набити руку та зробити собі репутацію, а потім життя буде налагоджуватися саме собою. Головне, вірити в себе й у свої сили!