logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

ТОП кращих вакансій для жінок у Польщі

ТОП кращих вакансій для жінок у Польщі

Вважається, що працевлаштуватися чоловікам-іноземцям у Польщі значно простіше, ніж представницям слабкої статі. Насправді, в цій країні діє такий принцип: якщо хочеш працювати – без роботи не залишишся. На доказ того портал Polsha24 пропонує ТОП найпопулярніших вакансій для жінок у Польщі.

Промислові підприємства

Їх можна об'єднати в єдине ціле. Вакансії на фабриках, харчових і промислових комбінатах Республіки Польща з'являються регулярно. Сюди, як правило, потрібні жінки для виконання робіт із прибирання територій, фасування товарів, їх сортування, роботи на поточних лініях і т.д. Особливість таких вакансій в тому, що для того, щоб претендувати на них, не потрібно мати які-небудь особливі навички, головне – бажання працювати. Оплата на такій роботі найчастіше погодинна, а робочий день може тривати 10-12 годин.

Сфера обслуговування

Офіціантки, доглядальниці, покоївки також часто потрібні в різних містах Польщі. На такі професії навіть обмежень за віком часто немає. Вимоги – мінімальні, польську мову теж можна знати лише на побутовому рівні. Зате часто можна знайти вакансію з проживанням, наприклад, в пансіонаті для людей похилого віку або в разі роботи нянею для маленької дитини.

Краса та догляд

Перукарі, візажисти, майстри з манікюру також без роботи в Польщі не залишаться. Місцеві жінки люблять доглядати за собою і витрачають на це багато часу й коштів. А значить, ці професії завжди будуть затребувані на ринку праці Польщі. Вимоги в таких оголошеннях по роботі, як правило, такі: досвід роботи в галузі, готовність навчатися і підвищувати кваліфікацію, вміння працювати з людьми, знання польської мови. Погодьтеся – не так багато, а доходи майстрів-професіоналів – цілком пристойні.

Сільське господарство

Складно назвати роботу на польських фермах чисто жіночої, але все ж вакансій для представниць жіночої статі тут також багато. Збір ягід, грибів, яблук дуже популярний серед іноземок, особливо тих, хто вважає за краще сезонну роботу в Польщі. За невеликий сезон в сільськогосподарській галузі можна заробити кругленьку суму, але при цьому вимоги до працівників зведені до мінімуму.

Торгівля

Продавці-консультанти потрібні в Польщі постійно. Чи не в кожному торговому центрі на вхідних дверях в той чи інший павільйон висять оголошення про те, що потрібні працівники. Більш того, з появою великої кількості постійно проживаючих у Польщі іноземців, багато власників торгових об'єктів навіть раді тому, що їх продавець може говорити як польською, англійською, так і російською мовою. Адже в такому разі йому набагато простіше знайти спільну мову з його співгромадянами. А значить, продати вам потрібну річ такому продавцю набагато простіше. Мінус таких вакансій в тому, що у багатьох продавців змінний графік, що не завжди зручно жінкам, які в Польщу приїхали з дітьми. Плюс же – в постійному спілкуванні з носіями мови, хороших умовах роботи й пристойному доході.

Треба сказати, що ринок праці в Польщі досить різноманітний. І знайти роботу можна незалежно від вашого статі, віку або країни походження. Головне – це поставити мету, і тоді без роботи ви точно не зможете залишитися.