logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

ТОП 10 напрямів навчання в Польщі, після яких буде легко знайти роботу

ТОП 10 напрямів навчання в Польщі, після яких буде легко знайти роботу

Усе ближче й ближче вступні іспити, а ви ще не визначилися з майбутньою професією? Чи плануєте отримати освіту за кордоном, але не знаєте які спеціальності найбільш затребувані зараз? Сайт Polsha24 допоможе вам розібратися в цьому питанні й вибрати найбільш перспективний напрямок навчання, після якого знайти роботу не складе великих труднощів.

Отже, на 10 місці знаходиться сфера фінансів. На сьогоднішній день дефіцит співробітників у цій сфері в Польщі становить близько 9%. Середня зарплата, яку обіцяють співробітникам на старті – 2 300 польських злотих. Здобути освіту у сфері фінансів можна, наприклад, в Краківському економічному університеті.

9 місце зайняла правова сфера. Дефіцит співробітників тут складає 13%, а середня зарплата на старті – 2 250 злотих. Факультет права можна знайти, наприклад, в Жешувському університеті.

На восьмому місці розташувалися математичні спеціальності. Дефіцит співробітників тут – 19%, середня зарплата на старті – 2 200 злотих. Здобути освіту за даним напрямком можна в Науково-технічному університеті ім. Станіслава Сташица в Кракові.

Сьоме місце займає сфера інженерії. 21% становить дефіцит працівників тут. Середня зарплата на старті доходить до 2 450 злотих. У даному випадку радимо вступати до Західнопоморського технологічного університету в Щецині.

Шоста позиція у сфери енергетики. Дефіцит співробітників складає 21%, а от середня зарплата на старті – 2 950 злотих. Звернути увагу варто на Кошалінський технічний університет.

На п'ятому місці – медичні спеціальності. Дефіцит працівників – 25%. Середня зарплата на старті – 3 050 злотих. Освіту в даній сфері пропонує Медичний університет у Білостоці.

На четвертій позиції рейтингу – спеціальності, пов'язані з соціальною роботою. Брак працівників – 26%. Середня стартова зарплата – 2 400 злотих. Освіту в даній сфері можна отримати, наприклад, в Університеті Марії Склодовської-Кюрі в Любліні.

Третє місце по затребуваності – сфера транспорту й логістики. Брак працівників – 27%. Середня зарплата на старті – 2 600 злотих. Звернути увагу варто на Вищу Школу Логістики в Познані.

На другій позиції розмістилася сфера нових технологій. Дефіцит працівників становить 34%. Середня стартова зарплата – 2 650 злотих. Освіту за даною спеціальністю можна отримати у Вроцлавському Університеті.

І нарешті, на першій позиції – інформатика. Дефіцит працівників – 34%. Середній заробіток на старті – 6 500 злотих. Цінується освіта за даною спеціальністю отримана в Гуманітарно-економічної академії в Лодзі.