logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Тимчасова робота в Польщі. Попит на співробітників залишається високим

Тимчасова робота в Польщі. Попит на співробітників залишається високим

Тимчасова робота Польщі дуже вигідна, оскільки вона дає компаніям можливість швидко реагувати на мінливі потреби бізнесу. Без гнучких форм зайнятості польська економіка не зможе рости, повідомляють експерти агентства зайнятості Manpower.

Нещодавно в ЗМІ з'явилися оголошення про скорочення тимчасової роботи в Польщі. Але в реальності все виглядає інакше. Тим, хто в даний час працює на тимчасових роботах, не варто побоюватися за своє майбутнє. Більш того, нинішня ситуація на ринку дає тимчасовим співробітника велику вигоду та кращі фінансові умови, ніж рік тому.

У кінці листопада цього року закінчується 18-місячний ліміт тривалості найму тимчасового працівника в одного роботодавця. Згідно з даними, що надходять із Польського форуму по роботі з персоналом, з кожним кварталом 2018 року кількість тимчасових співробітників у Польщі зменшується.

Тимчасова робота вже давно перестала прирівнюватися до дешевої робочої сили. Роботодавці зацікавлені в тимчасових працівниках, тому готові платити високу зарплату, аби залучити людей. Часто трапляється, що тимчасові співробітники перетворюються в постійних. Передбачувана кількість тимчасових працівників у Польщі становить 323 тисячі осіб. У майбутньому попит на співробітників цього типу не планує знижуватися.