logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Термальні джерела в Польщі: куди поїхати на відпочинок

Термальні джерела в Польщі: куди поїхати на відпочинок

Цілющі термальні джерела – найкращий варіант відпочинку в барвисту осінь і сніжну зиму. Польща може похвалитися кількома курортами з гарячими джерелами.

Осінь далеко не завжди прекрасна пора, золоте листя, теплі деньки. Найчастіше це мінлива погода, дощові дні, похмурі та холодні ранні вечори. Після яскравого і веселого літа, така зміна обстановки може негативно вплинути на людину, зіпсувати настрій, нагнати «осінній сон».

Що ж робити, щоб не стати жертвою осінньої депресії? Вирушати на термальні джерела! Гарячі води допоможуть не тільки поліпшити самопочуття і підняти настрій, але також благотворно позначаться на вашому здоров’ї, адже про їх цілющі властивості відомо вже дуже давно. У Польщі є величезний вибір термальних джерел.

Терми – це не тільки басейни з гарячою водою, що надходить з джерел, а й великі розважальні комплекси, які включають водні атракціони для цілих сімей, лазні і сауни, SPA і wellness-послуги, а також зручне розташування на ніч і харчування.

У Польщі є регіон під назвою Podhale, саме тут можна добре відпочити і душею і тілом. Приїхавши сюди, ви матимете можливість відвідати Chochołowskie Termy w Chochołowie, Terma Bania w Białce Tatrzańskiej i Terma Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej. Любителі активного відпочинку зможуть відвідати аквапарк у Закопаному.

Не хочете їхати в Podhale? Відправляйтеся на південь Нижньої Сілезії. Тут можна поніжитись у гарячих водах Termach Cieplickich w Cieplicach-Zdroju.

Хто не хоче їхати на самий південь Польщі, то може чудово відпочити в самому центрі країни – Termy Uniejów. Неподалік також знаходиться курорт з мінеральними водами Solec-Zdrój.

Термальні джерела також можна знайти в Познані. Тут є великий термальний комплекс з аквапарком: Termy Maltańskie. Поруч з Варшавою (45 км) в Mszczonów знаходяться Mszczonów Baths – невеликий комплекс термальних басейнів і аквапарків.

Величезний об’єкт із термальними водами розташований на півночі Польщі, в Вармінсько-Мазурському воєводстві. Це Termy Warmińskie, які знаходяться в Lidzbarku Warmińskim.

Не можна не згадати і Termy Rzymskie w Czeladzi. Тут ви не знайдете гарячих басейнів, зате кількість саун, спа комплексів і ванн просто вражає.

Корисні для здоров’я гарячі ванни приваблють багатьох туристів. Термальні води і сауни особливо важливі восени. Вони є ідеальним місцем для позбавлення від нудьги і розігріву в холодні та дощові дні. Теплові комплекси ідеально підходять для відпочинку з дітьми, а відокремлені зони саун стануть відмінним оазисом для заспокоєння і повного розслаблення.