logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Тематичні сади Хортулус – незвичайне місце в Польщі

Тематичні сади Хортулус – незвичайне місце в Польщі

Тематичні сади Хортулус – це величезний парк площею близько 6 гектарів. Там знаходиться найбільший в світі лабіринт з грабів і 20-метрова оглядова вежа. З неї відкривається прекрасний вид на парки і Балтійське море.

Тематичні сади Хортулуса в Добжіца поблизу Кошаліна заснували в 1992 році. І хоча минуло майже 25 років з моменту їх створення, їх посадка і дизайн все ще тривають. В даний час до відвідування там доступні 28 садів. Вони включають в себе класичні, такі як японський, французький, середземноморський тощо, які пов’язані з навколишнім середовищем: кам’яні та водні. Є також сади, такі як трав’яні або овочеві. Велика група садів оформлена в англійському стилі. В цілому тут зібрано понад 6000 видів рослин і їх різновидів.

Сади Хортулус повинні грати роль оригінального місця для відпочинку. Головною «родзинкою» садів є найбільший в світі Грабський лабіринт, який складається з 18 тисяч саджанців цих рослин. Він займає площу в 1 гектар, має стіни висотою 2 метри, а загальна довжина його коридорів – понад 3,2 км. В його серці знаходиться 20-метрова оглядова вежа. Вона встановлена в місці, яке дозволяє помилуватися лабіринтами і, коли виникне така необхідність, виведе з них бродячого туриста. З тераси відкривається прекрасний вид на навколишні села, поля і ліси, а також в гарну погоду на Балтійське море.

У садах є садовий центр, ринок і бар. Ціна за вхід в Тематичні сади Хортулус становить 15 злотих для дорослих і 11 для дітей від 3 до 15 років. Існує також можливість групових турів, а пакет, який включає всі визначні пам’ятки – 25 злотих на людину.