logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Студентам із-за східного кордону допоможуть знайти роботу в Польщі

Студентам із-за східного кордону допоможуть знайти роботу в Польщі

У Польщі починає роботу проект «EdWork», який допоможе студентам з України, Білорусі, Молдови та Росії знайти легальну роботу в країні. Проект передбачає пошук тимчасового заробітку, а також постійної роботи як для іноземних студентів, які навчаються в Польщі, так і для студентів іноземних ВНЗ.

Проект проходить під патронажем Парламенту студентів Польщі, а стратегічним партнером є Група EWL – одна з найбільших польських компаній, яка займається працевлаштуванням іноземців в Польщі.

- Наші партнери, серед яких великі польські та закордонні фірми, зокрема, зі сфери послуг, харчової промисловості та логістики, вже заявили про готовність працевлаштувати 850 студентів зі Східної Європи на період літніх канікул, - розповів президент Групи EWL Анджей Коркус.

Студентам допоможуть вирішити всі питання, пов'язані з легалізацією перебування в Польщі, влаштується на легальну роботу з гідною оплатою. Крім того, молодих працівників забезпечать житлом. Для учасників передбачені також різні курси і семінари, а в серпні і вересні для бажаючих буде організована поїздка на кілька днів на море або в гори.

- Участь у програмі безкоштовна. На початковому етапі проект триватиме від 1 до 3 місяців – якраз в період літніх канікул. Далі ми передбачаємо можливість знайти молодим людям зі Східної Європи роботи в Польщі, яку можна буде поєднувати з навчанням в польських ВНЗ, – повідомив ініціатор проекту, уповноважений з інтернаціоналізації вищої освіти Парламенту студентів Польщі Кирило Салата.

Зареєструватися для участі в проекті можна на сайті EdWork.pl, а більше інформації можна знайти в соціальній мережі www.Facebook.com/EdWorkpl.

Нагадаємо, що в Польщі на початку 2018 року було більше 72 тисяч іноземних студентів з приблизно 160 країн, більшою мірою – з України та Білорусі. За словами міністра науки й вищої освіти Польщі, віце-прем'єр-міністра Ярослава Говіно, в 2020 році ця цифра може зрости до 100 тисяч.