logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Спікер польського Сенату: громадяни України поважають наші цінності

Спікер польського Сенату: громадяни України поважають наші цінності

Станіслав Карчевський, спікер польського Сенату, вважає, що українці, які приїжджають до Польщі, з великою ймовірністю будуть поважати польські цінності. Тому громадяни України вітаються в цій країні.

Про це він розповів в інтерв'ю Виданню «Deutsche Welle». Відповідаючи на питання журналіста, чому Польща не виконує зобов'язання щодо прийняття біженців з Північної Африки й Близького Сходу відповідно до вимог ЄС, Карчевський підтвердив, що Польща не бажає приймати на своїй території біженців, чиї культура й традиції значно відрізняються від польських. «Ми бачимо, що відбувається у світі — в Німеччині, Франції, де існують паралельні суспільства, які не хочуть інтегруватися, тому що вони віддані іншим цінностям».

«Чи знають критики, що за останні два роки в Польщу приїхало понад два мільйони українців? Багато політиків в ЄС цього не знають», — заявив Карчевський.

При цьому спікер Польського Сенату не згадав про те, що абсолютна більшість українців у Польщі є трудовими мігрантами, а не біженцями. Варто відзначити, що за даними Управління з питань іноземців, у першій половині 2018 року міжнародний захист у Польщі отримали всього 74 громадянина України.