logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Скільки коштує відпочинок на польських курортах, і які з них найбільш популярні серед поляків?

Скільки коштує відпочинок на польських курортах, і які з них найбільш популярні серед поляків?

Приморські курорти Польщі користуються в п'ять разів більшим інтересом, ніж гори. На це вказують дані, які зібрав туристичний портал noclegowo.pl. Регіон Мазури також вельми популярний серед туристів. Скільки ж коштує відпочинок у Польщі?

В середньому, нічліг однієї людини обходиться в 74 злотих за ніч (більше 17 євро). У цьому році трохи дорожчий відпочинок на морі – в середньому близько 75,5 злотих (понад 17 євро 35 центів). Трохи дешевше – 71,5 злотий (майже 16,5 євро) необхідно заплатити за нічліг в горах. На узбережжі спостерігається найбільша різноманітність цін.

– Віднсно дороге місто Сопот, де нічліг у середньому коштує близько 110 злотих (понад 25 євро) за людину. Значно дешевше, наприклад, у Владиславово, де за ніч необхідно заплатити в середньому близько 56 злотих (майже 13 євро), – розповів Матеуш Голіят, експерт порталу noclegowo.pl.

Поляки найчастіше вибирають тривалий відпочинок. Понад 21% з них купують тижневі тури. Ті, хто може собі дозволити довший відпочинок, ніж 14 днів, становлять 11,3% від усіх польських туристів.

Найбільшою популярністю серед польських туристів користуються приватні квартири та апартаменти. Меншою – агротуризм, вілли й гуртожитки, повідомляє „Dziennik Gazeta Prawna”.