logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Скільки коштує квартира в Польщі? Огляд цін на житло

Скільки коштує квартира в Польщі? Огляд цін на житло

Спокійний початок року очікував на тих, хто планував купити квартиру. Як забудовники, так і власники квартир із вторинного ринку не підвищували ціни в розглянутих містах. Винятком виявився, однак, Гданськ, де виставлені на продаж найдорожчі квартири з невеликою площею.

Середня ціна на житло у Варшаві в лютому склала 7 754 зл/м2 у забудовника і 9 168 зл/м2 на вторинному ринку. Ціни у Варшаві були відносно стабільними протягом року. Проте Гданськ сміливо наближається до рівня столичних цін, що випливає з даних Bankier.pl, наданих сайтом нерухомості Otodom.pl.

Первинний ринок

Окрім Варшави, яка незмінно носить статус найдорожчого міста з точки зору цін на нерухомість в Польщі, на звання віце-лідера цілком успішно претендує Гданськ. Житло в приморському місті було виставлено забудовниками в лютому в середньому по 6 626 зл/м2. Це лише трохи нижче, ніж у Варшаві. Далі йдуть Познань і Вроцлав зі ставками в районі 6 500 зл/м2.

Найнижчі ціни - в Лодзі й Щецині - майже 5 200 зл/м2. У Лодзі найдорожчі пропозиції стосуються квартир-студій і невеликих двокімнатних квартир до 38 м2. У Щецині ж найвища вартість у квартир середнього розміру від 38 до 60 м2.

Вторинний ринок

Продавці вторинного ринку також не змінювали ціни в лютому. Після найдорожчої і на цьому ринку Варшави йде знову ж Гданськ. Вторинне житло було оцінено тут в 8 286 зл/м2. У Кракові ціни були трохи нижче - 8 032 зл/м2.

В найдешевшій по рейтингу Лодзі цінові ставки на вторинному ринку склали в середньому 4 345 зл/м2. Менш ніж у 5 000 зл/м2 оцінили своє житло продавці в Катовіцах (4 636 зл/м2).