logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Скільки коштує квартира в Польщі: дані за вересень 2018 року

Скільки коштує квартира в Польщі: дані за вересень 2018 року

Питання покупки квартири в Польщі для багатьох є актуальним, особливо для тих, хто пов'язує свої подальші плани з цією країною. Доступність іпотечних кредитів, відносно не дороге житло в порівнянні з іншими країнами Європи та дорога орендна плата, все частіше наштовхують на думку про покупку нерухомості в Польщі. Сайт bankier.pl на основі даних сайту otodom.pl підготував звіт про середню вартість нерухомості в Польщі по різних містах. Варто відзначити, що всі міста показали у вересні зростання цін.

Варшава як і раніше в лідерах за цінами за метр квадратний на первинному та вторинному ринках нерухомості. Середня ціна становить 9369 злотих і 9637 злотих відповідно. Варто нагадати, що згідно зі звітом за лютий середня ціна на житло у Варшаві склала 7 754 зл/м2 у забудовника та 9 168 зл/м2 на вторинному ринку.

Гданськ впевнено наздоганяє польську столицю за швидкістю зростання цін на нерухомість.

Навіть міста, які вважалися дешевими за ціною нерухомості почали дорожчати. Так, наприклад, метр квадратний у місті Лодзь на первинному ринку буде коштувати більше 5500 злотих. У Щецині квадратний метр за рік на первинному й вторинному ринку подорожчав на 1000 злотих.

У лютому 2018 року Лодзь і Щецін були найдоступнішими за цінами на нерухомість містами. Ціна за метр квадратний становила в цих містах майже 5200 злотих.

У Познані з місяця в місяць квартири дорожчають у середньому на 2%.