logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Ситуація на польсько-українському кордоні стає ще гіршою

Ситуація на польсько-українському кордоні стає ще гіршою

Ми вже торкалися теми черг на польсько-українському кордоні. І ось з'явилася нова й зовсім не втішна інформація. Великі черги в пунктах пропуску на польсько-українському кордоні спостерігаються вже протягом декількох днів. Польські прикордонники за добу почали пропускати майже на третину автомобілів менше.

Як повідомляє прес-служба Львівської ОДА, польські прикордонники перестали дотримуватися визначеної раніше оптимальної кількість транспортних засобів, які повинні прийматися кожною зі сторін за одну зміну. У зв'язку з цим з українського боку спостерігається значне скупчення автомобілів.

Наприклад, передбачена пропускна здатність пасажирського транспорту в Раві-Руській становить 850 одиниць. Однак протягом понеділка, 1 жовтня, за 17 годин пропустили лише 530 авто. У Шегинях за 19 годин — замість 750 тільки 515, в Краковці — замість 850 тільки 595. Аналогічна ситуація спостерігається і в інших пунктах пропуску.

У зв'язку з цим глава Львівської ОДА Олег Синютка скерував звернення до воєвод Підкарпатського й Люблінського воєводств із проханням посприяти вирішенню ситуації, що склалася на польсько-українському кордоні. Подібне звернення отримав і прем'єр-міністр України.