logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Що таке каршерінг, як він працює та скільки коштує у Варшаві

Що таке каршерінг, як він працює та скільки коштує у Варшаві

Каршерінгом називають систему короткострокової оренди автомобіля похвилинно. Система схожа на вже звичну нам оренду велосипедів Veturilo, але її основна відмінність – можливість припаркувати автомобіль у будь-якій точці міста й закінчити оренду. Також, окрім фіксованої щохвилинної оплати, користувач платить за кожен проїханий кілометр. Відкриття орендованої машини відбувається за допомогою пароля, отриманого через додаток.

Плюси сервісу :

1. Можливість оренди прямо з вулиці через смартфон. Пошук вільного автомобіля займає не більше пари хвилин.

2. Набагато дешевше, ніж утримання власного автомобіля для тих, хто їздить менше 8 тис. км на рік.

3. В середньому, одна поїздка коштує на 30-50% дешевше, ніж таксі.

Мінуси:

1. Може виникнути необхідність пройти пару кварталів до найближчого вільного автомобіля.

2. Час, проведений в заторах, обертається серйозними витратами.

3. Не завжди прозорі додаткові оплати й поріг власної відповідальності у разі ДТП.

Н даний момент тендер на позицію міського сервісу оренди автомобілів виграла компанія Panek Carsharing, яка вже деякий час діяла у Варшаві на правах приватної фірми. Panek Carsharing мають в розпорядженні флот з 300 гібридних Toyota Yaris, будучи однією з найбільших фірм столиці. Його найближчі конкуренти – Traficara, спільний проект Renault і Orlen, з автопарком з 300 бензинових Renault Clio і 4Mobility, яка пропонує 200 Hyundai I30, Mini і BMW.

Революції не відбудеться, але декілька змін все ж з’явиться. В першу чергу платити доведеться менше. Хвилина оренди Toyota Yaris коштуватиме 50 грош (як і до цього), а кожен проїханий кілометр обійдеться ще в 50, тобто на 15 грош дешевше, ніж до цього. Зберегти за собою щойно припаркований автомобіль (щоб його ніхто в цей час випадково не орендував) коштуватиме 10 грош/хвилина. Більш того, перші три хвилини їзди все ще залишаться безкоштовними. Ті, кому автомобіль потрібен на довгий термін, зможуть зняти його за ціною в 100 злотих/доба, на 20 злотих дешевше, ніж до тендеру.

Такі ціни призводять до того, що Варшава матиме в розпорядженні найдешевшу систему каршерінга в усьому Євросоюзі. Поїздка з центру на околицю міста (близько 10 км) обійдеться приблизно в 16 злотих. Для порівняння, у Будапешті нам доведеться віддати бл. 25 злотих, в Німеччині – 30 зл, а в Лондоні – аж 37 зл. Дешевше вийде тільки, якщо подорожувати за допомогою базової системи, де автомобіль орендується та здається тільки в спеціальних салонах, а не де завгодно на вулиці.

Окрім легкових автомобілів, Panek Carsharing прпонує можливість оренди мікроавтобусів Fiat Ducato. Вони коштуватимуть дорожче: 80 грош/хвилина (але не більше 150 зл на добу) плюс 80 гр/км і 20гр/хв простою. Попри те, що в Кракові вантажні автомобілі пропонує Traficar, а у Вроцлаві електричні Nissan eNV – 200 здає сервіс Vozilla, в столиці задовольнити попит нікому.

Влада міста також наполягає, що ціни на оренду не виростуть навіть з урахуванням інфляції. “Тривалість договору була одним із ключових питань, при його укладенні. Нам було важливо, щоб жителі отримали гарантію, що якщо вони вирішать продати особистий транспорт і пересісти на каршерінг, то ціни несподівано не підскочать” – коментує Łukasz Puchalski, директор ZDM.